• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

OT: što slušate... dok orete, kopate, pišete po forumu...

B

Branimir 105 s

Guest
bogec kaže:
a za opuštanje deep purple - soldier of fortune

branimir ajd tu stvar probaj nač i stavit na forum, da ljudi vide kak je dobra stvar koja je starija od velike večine članova

Evo jel to
[youtube:2m5thkqv]VGHbzP96WWA[/youtube:2m5thkqv]
Not my cup off tea ;)
 
B

Branimir 105 s

Guest
Nije Markec, ovo je, a koje je bolj prosudite sami 8)
[youtube:29ymsjz6]erJc4dzZ3IA[/youtube:29ymsjz6]
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
branimir imaš dobar internet :D

je to je ta stvar od deep purple

ajmo nešt žešče pronači :D nightwish - 10th man down sa albuma over the hills and far away :D
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,576
PA bofec, original je bolji, ali ono su vatrogasci ;)

A sad bi ja mogo reč šta slušam: ovako...naše, strane, neke "slabije narodnjake" zabavne...uglavnom sve što mi se svidi, ali turbo folk i ostalo neslušam, možda neka koja ima nekog smisla recimo...
 
B

Branimir 105 s

Guest
bogec kaže:
branimir imaš dobar internet :D

je to je ta stvar od deep purple

ajmo nešt žešče pronači :D nightwish - 10th man down sa albuma over the hills and far away :D

Evo ovo je s nekog koncerta. Bogec čudan si ti svat :D :mrgreen:
[youtube:svm7vhve]Aqf1dIiR9eE[/youtube:svm7vhve]
 

dado 1

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
185
country ima stoljetnu tradiciju????a zar naša narodna muzika nema?country bi trebao biti suvremen samo zato što dolazi iz amerike,a naša isto takva vrsta je zaostala?!a kako se country razvio u neke moderne pravce tako se i naša muzika isto razvila u neke modernije pravce,a jedan od tih je i turbo folk.o kvaliteti ne želim raspravljat jer svatko sluša ono što voli i to mu se čini najkvalitetnije
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,576
Bez ovoga se nemože!!!
[youtube:22bbxuwd]LGtimwyOFDA[/youtube:22bbxuwd]
[youtube:22bbxuwd]vzE29hfpdqE[/youtube:22bbxuwd]
HAHAHAHAHAHA...prva je najbolja ;)
[youtube:22bbxuwd]LHQGiXF6ikM[/youtube:22bbxuwd]
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Branimir 105 s kaže:
Evo ovo je s nekog koncerta. Bogec čudan si ti svat :D :mrgreen:

misliš ;)

uh ni ne smijem napisat sve šta slušam jer ti spotovi baš i nisu lijepi morali bi stavit razne oznake ko ih smije gledat ;)

al volim ja gledat na daystar tv to traje po par sati, fini prizori prirode, divno da nemože bit divnije, a u pratnji tako fina lagana muzika, divota

ima stranica na intarnetu www.solitudes.com tam je bilo za slušat finih nota , tj zvuci prirode

branimir ti češ več nešt iz tog asortimana pronač :D

el dobra stvar od nightwish :?:
 
B

Branimir 105 s

Guest
dado 1 kaže:
country ima stoljetnu tradiciju????a zar naša narodna muzika nema?country bi trebao biti suvremen samo zato što dolazi iz amerike,a naša isto takva vrsta je zaostala?!a kako se country razvio u neke moderne pravce tako se i naša muzika isto razvila u neke modernije pravce,a jedan od tih je i turbo folk.o kvaliteti ne želim raspravljat jer svatko sluša ono što voli i to mu se čini najkvalitetnije

Naša narodna glazba :scratch Turbofolk je naša narodna glazba :?: :?:

Naša narodna glazba su slavonske tamburice, podravske cimbule, istarske sopile, dalmatinske klape itd. I da istina, s vremenom su se razvile u modernije pravce i danas su neki od tih izvođača na našoj estradi dosta popularni.
Turbofolk je naša narodna glazba ma molim te :roll:
I iz čega se "to" trebalo razviti :?: :scratch
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,576
Ma ajde taj turbo folk je glupost! Sječam se, nedavno sam čekao u auto i sjedio i slušao radio Županju. Bile je neka emisija, nešta bezveze i priča o turbo folku, kako je text glupav, a i je...de malo bolje pogeldajte, on je(voditelj emisije) naveo nekoliko primjera, ja sam puko od smijeha.
 
B

Bobo

Guest
Marko355 kaže:
Ma ajde taj turbo folk je glupost! Sječam se, nedavno sam čekao u auto i sjedio i slušao radio Županju. Bile je neka emisija, nešta bezveze i priča o turbo folku, kako je text glupav, a i je...de malo bolje pogeldajte, on je(voditelj emisije) naveo nekoliko primjera, ja sam puko od smijeha.

"Otisla si, odvela si dete,
Suzama sam lepio tapete..."

"Nemoj meni plakati na pragu,
Da mi vrata ne povuku vlagu..."



Ima jos tih "pametnih" samo se ne mogu sjetiti...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
cika Mato kaže:
da to je istina samo moraš dobro razumit engleski jer bez njeg si nitko i ništa a i pjesme su dobre za opuštanje
ako kog zanima da mu pošaljem sve pjesme od kenny chesney i sve od brooks &dunn


Majstore, nego jesi li ti nama (meni i bogecu) poslao sve country stvari, ono kaj si reko da imaš oko 400 pjesama :?: :?: :?:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,576
Jel sluša ko bečarce??? Volim ove obične a i one "masne" kako kažu!
Evo par primjera.
od kolijevke pa do crnog groba, najljepše je to jeba**o doba
Je*e dado grede se drmaju, kčeri plaču, sinovi drkaju
I da sam znao da bi vako prošo, jeb*te me ako bi vam došo
sve sam je*o samo majku nisam, a i nju ču al neznam čiju ču
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
australci rasturaju 8)

eno nešto laganije

[youtube:3uscriha]SmVAWKfJ4Go[/youtube:3uscriha]
 

cika Mato

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
155
pa več sam napiso da imam virus a i nisam neki majstor za take stvari kad snimim šaljem trebam dobit sve albuma od kenny chesney i brooks&dunn kad dobijem šaljem strpite se malo dok krenu poslovi u poilju slušat čete ih obečavam
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
jedna za kolegu antuna ;)

[youtube:1hrhk7z7]Rl56h-z3t9w[/youtube:1hrhk7z7]
 
T

toni333

Guest
Meni je ova najdraža
[youtube:31c9xolt]ZmVUCzLQwZI[/youtube:31c9xolt]
 
K

Krešo

Guest
[youtube:a3k3h30v]o94Ibx1CCC4[/youtube:a3k3h30v]
glazba danasnjice
moj izbor
 

Najnoviji postovi

Na vrh