• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

OT: što slušate... dok orete, kopate, pišete po forumu...

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Evo Branimire, sad malo prije mi je poštar donio CD, muzika je odlična, taman ono kaj slušam, fala ti puno na trudu!!!!

Kaj sem dužan???

Ak ništ drugo budemi se nekad vidjeli pa da ti se osobno zahvalim!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pozz :!:
 

cika Mato

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
155
dečki kojima trebam snimit country pjesme sorry što čekate
imam neki virus pa ne mogu snimat ništ jedva mi i net radi tak kad snimim šaljem svima redom
usput(slabo pamtim a još brže zaboravljam) da li je meni tko šta slao jer još ništa nisam dobio
 
J

John Deere 3650

Guest
ja slušam domaće,,,,,,ponekad rock i u velikom slučaju thompsona i cajke :D
 
T

tonko

Guest
Alen kaže:
Da se i ja javim u ovoj temi.... Baš se spremam ovih dana ugraditi u rusa mjuzu....
A slušat če se muzika ovog tipa:

[youtube:3v63s58d]XYzo449UATw&hl=en&fs=1[/youtube:3v63s58d]

:mrgreen: :mrgreen: ;) ;)

Ej pa ti si stvarno ...., pa daj se dogovori sam sa sobom, tu ludiš za narodnjacima i cajkama- odvratna riječ, a onda kasnije se busaš u prsa sa tomsonom i škorom?
Najjači ste Vi takvi, svaka čast?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
ŠANANA IMT 565 kaže:
Čemu sve to, COUNTRY je zakon :!: :!: :mrgreen:
ma kaj vam je to country :scratch :?:

ja sam anti turboo folk to nikak ne slušam....jedino ak kaj pobjegne usput al jako malo..
večinom slušam naše domače pjesme,zečić,mišo kovač---... :p
 

cika Mato

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
155
da to je istina samo moraš dobro razumit engleski jer bez njeg si nitko i ništa a i pjesme su dobre za opuštanje
ako kog zanima da mu pošaljem sve pjesme od kenny chesney i sve od brooks &dunn
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
americki turbofolk :mrgreen:


[youtube:2fj7ia63]i2KmzFABujM[/youtube:2fj7ia63]


jedna prigodna. vec je bila negdje,ali da pokazemo marku sta je to ;)
 
B

Branimir 105 s

Guest
Nemojte country i turbofolk trpat u isti koš.
Američki country ima stoljetnu tradiciju još iz vremena prvih irskih doseljenika i s vremenom je izrastao u jednog od najpopularnijih glazbenih smjerova i zaštitni znak Amerike. Dan danas country je glazba koju preferira uglavnom niža srednja klasa, radnici, poljoprivrednici, vozači i slično. Nema nikakve veze s ovim šljamom kojeg mi nazivamo turbofolk, a koji nije ništa drugo nego neki nusproizvod ovog vremena pa i životnog prostora u kojem se nažalost nalazimo.
S vremenom country je razvio različite smjerove kao rockabilly, bluegras, contemporary i mnogi drugi. Da ne duljim
[youtube:1m8ehyg0]QLILrC7Y5L4[/youtube:1m8ehyg0]
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Branimir 105 s kaže:
S vremenom country je razvio različite smjerove kao rockabilly, bluegras, contemporary i mnogi drugi. Da ne duljim

a možda najpoznatiji oblik countrya u našim krajevima koji je komercijalniji je mjašavina countrya i popa, a svi su čuli za feith hill, shanayu twain, koje su kod nas poznatije kao pop pjevačice ali su one country glazbenice sa apsolutno najviše prodanih albuma i hit singlova.

branimir preslušao sam brooks and dunn , super su stvari :D

meni osobno su najljepše country balade, one jako spore pjesme, uh al su dobre, vrlo izražajni glasovi.

nekad je bila emisija električni kauboj, ali sve što je dobro sve moraju na tv-u smrdat
 
B

Branimir 105 s

Guest
Šteta kaj tog kod nas nema više. Naša plava trava zaborava je već odavno zaboravljena, a poslije se jedino Škoro malo upustil u te vode, šteta kaj nije nastavil. A i u medijima ništ o country-u, al dok koji nogometaš zaruži u narodnjačkom klubu to se trubi na sva zvona.
Bogec jesi nabavil brzi internet, svakak pogledaj i spotove od B&D odlični su. Imaju svega, veliš laganice, baš su snimili spot za cowgirls dont cry, feat. Reba Mcentire koja je Ronnieu Dunnu i bila inspiracija za tu pjesmu.
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Branimir 105 s kaže:
Šteta kaj tog kod nas nema više. Naša plava trava zaborava je već odavno zaboravljena, a poslije se jedino Škoro malo upustil u te vode, šteta kaj nije nastavil. A i u medijima ništ o country-u, al dok koji nogometaš zaruži u narodnjačkom klubu to se trubi na sva zvona.
Bogec jesi nabavil brzi internet, svakak pogledaj i spotove od B&D odlični su. Imaju svega, veliš laganice, baš su snimili spot za cowgirls dont cry, feat. Reba Mcentire koja je Ronnieu Dunnu i bila inspiracija za tu pjesmu.

nemam brzi internet, ne mogu otvorit ni ove spotove u postovima iznad :cry:

nešto nađem na satelitskoj, večinom na tapesh tv, i još nekim arapskim muzičkim kanalima, jer imaju program na engleskom i puštaju dobru mjuzu.

ima country muzike na drugom programu radija, utorkom u emisiji za kamionđije

dok je bio električni kauboj, još onda mi je zapao muzički izričaj gartha brooksa u uši, fino ravučene note i duboki pomalo hrapav glas, al kad je to bilo ijjjjuuuuuu prošlo desetlječe.

što se tiče same glazbe najmanje slušam naše, preferiram strano raznih stilova, od muzike tipa solitudes (zvuci prirode, chill out), pop, havy metal, gothic rock, ma svašta
zamisli prelaz slušaš zvukove ptičica i klavira, i iduča stvar nightwish 10th man under, il tak nešt.
podosta pratim emisiju na z1 tv nedjeljom poslje polnoči, uh tu su malo fest žešče stvari, to baš nije za svakog
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
a za opuštanje deep purple - soldier of fortune

branimir ajd tu stvar probaj nač i stavit na forum, da ljudi vide kak je dobra stvar koja je starija od velike večine članova
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Branimir 105 s kaže:
AC/DC Highway to hell :mrgreen: :mrgreen:

Ovo ti je highway to hell: ;)
[youtube:131w1qk0]bzpZQk3rsKA[/youtube:131w1qk0]
 

Najnoviji postovi

Na vrh