• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

OT: što slušate... dok orete, kopate, pišete po forumu...

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
molio bih branimira ako može da mi stavi pjesmu od within temptation - the howling, malo gothic roka 8)
 
B

Branimir 105 s

Guest
[youtube:17i1b7vj]0bqRn0rLq1c[/youtube:17i1b7vj]
Ljudi, pomagajte, traži se kauboj bogec :lol: :mrgreen:
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Branimir 105 s kaže:
Ljudi, pomagajte, traži se kauboj bogec :lol: :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

uh imam podosta široke spektre u glazbi, moram malo promjenit ritam :mrgreen:

country cd je u masseyu :D :D :D :D

al dobra je i ova od within temptation, čistam za opustit dušu prije spavanja, lagane note gothic rocka :D
 
B

Branimir 105 s

Guest
bogec kaže:
uh imam podosta široke spektre u glazbi, moram malo promjenit ritam :mrgreen:

Malo promjenit a :scratch
Ne znam kak ti barataš s engleskim, al kolko se ja razmem tekstić ove pjesmice koju sam zadnju stavil mi je malo "čudan".
Svirka je ok. Meni osobno je svirka i najbitnija.
Slušal sam dosta dobrog starog rock and rolla iz 60-tih Chuck Berry, Jerry Lee Lewis i ta ekipa. Pa čak i Elvisa.
Od naših tu je definitivno najbolji bend bio Parni Valjak. Čovjeće oni su albume snimali na koncertima.
Treba malo i domaće promovirati pa onda bum svakak spomenul i Prljavce, Psihomodo, Hladno pivo. Rijetko kad i Elemental i TBF.

Ali nema do cimbule i violine u podravskoj pjesmi, Blaž, Željko i mnogi drugi vužgite dečki
[youtube:1m6rs3ez]fYDBD0aGvFc&feature=related[/youtube:1m6rs3ez]
[youtube:1m6rs3ez]SxtTPP3qtcQ&feature=related[/youtube:1m6rs3ez]
[youtube:1m6rs3ez]eGEqssasiWg&feature=related[/youtube:1m6rs3ez]
[youtube:1m6rs3ez]FoBUL1rAgnI&feature=related[/youtube:1m6rs3ez]
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Tak je branimir, ništ bez violine i cimbuli, prime,a bome i bajza!
Pošto sam i sam ''bajzar'' :mrgreen: , sviram kontrabas (al ne sa gudalom :lol: :lol: ), znam kaj pričam!
A kad se starci napiju tu se hvata i benđo i violina u kombinaciji u ruke i vudri do zore! :lol: :lol: :lol:
 
B

Branimir 105 s

Guest
ŠANANA IMT 565 kaže:
Tak je branimir, ništ bez violine i cimbuli, prime,a bome i bajza!
Pošto sam i sam ''bajzar'' :mrgreen: , sviram kontrabas (al ne sa gudalom :lol: :lol: ), znam kaj pričam!
A kad se starci napiju tu se hvata i benđo i violina u kombinaciji u ruke i vudri do zore! :lol: :lol: :lol:

Kaj, kaj, mužikaši oču piti :scratch :?: Ma nemre biti, gde toga ima :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Branimir 105 s kaže:
bogec kaže:
uh imam podosta široke spektre u glazbi, moram malo promjenit ritam :mrgreen:

Malo promjenit a :scratch
Ne znam kak ti barataš s engleskim, al kolko se ja razmem tekstić ove pjesmice koju sam zadnju stavil mi je malo "čudan".
Svirka je ok. Meni osobno je svirka i najbitnija.

da malo za promjenu, nemrem stalno slušat softy pjesmice :mrgreen:

engleski i mađarski znam jako dobro:D tak da razumijem šta pjeva, al vidim da si i ti poslušao pjesmu :D
ma uopče nije bitno šta pjeva , stvar mi je čistam ok :D
ovo je sve komercijala, a da vidiš spotove od grupa koje predstavljaju dead metal, e to baš i nije za gledat za svakoga, nekima bi se želudac okrenuo :shock:

gothic rock i ima kao i svi slični stilovi malo kak bi mi rekli čudne textove, a u tome je i bit, ali postižu veliki broj poklonika i veliki komercijalni uspjeh.

različiti stilovi donose različite zvukove i textove, da bi se zadovoljilo sve ukuse od slušanja do stvaranja i interpretiranja glazbenog izričaja, bilo to klasika, jazz, country, pop, rock, metal, dance, tamburaška glazba..........

ja sam uvjek bio što se tiče muzike širokog spektra, ali da je kvalitetno i slušljivo, vidim izašao je novi album guns n roses, kao najskuplji album svih vremena sa 13 milijuna dolara , al nigdje ne čujem na radiju niti jednu stvar, nema ih ni na satelitu.
el to uopče izašlo u prodaju :?:

kaj stvarno svirci hoče popit :shock: , al su načesani :mrgreen: :mrgreen:

branimir bumo šananu metnuli na krušku da nam svira a lotru maknuli da nemre dolje :mrgreen: tak su svirci prošli kad se moj djed ženio, svirci za novce na krušku naterali da sviraju, al dolje nema cjeli dan :mrgreen: pa ti sviraj :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
bogec kaže:
Branimir 105 s kaže:
bogec kaže:
kaj stvarno svirci hoče popit :shock: , al su načesani :mrgreen:

branimir bumo šananu metnuli na krušku da nam svira a lotru maknuli da nemre dolje :mrgreen: tak su svirci prošli kad se moj djed ženio, svirci za novce na krušku naterali da sviraju, al dolje nema cjeli dan :mrgreen: pa ti sviraj :mrgreen:

Ma neču mužikaši piti, gdje ste to čuli :mrgreen: :drinkers: :gitarist:
:lol: :lol: :mrgreen: kad sam prije još kad sam išao u srednju, dakle prije mature dosta svirao po kojekakvima zabavama i goricama i kletima....mjenjao starog mog bilo je svega :lol: :lol: :lol:
Svirao sam na orahu n visini od jedno 4 m, na trešnji pri vrnu na jedno 6 m......se za novce :mrgreen: :mrgreen:
da ste vidli starog bajsa na kaj je zgledal, al je zaradil mi novce i novce, cijelo školovanje mi je možda otplatil ;) , prošle godine smo kupili ''novi'' rabljeni bas, ma nema ogrebotine, a 82' godište je, stvarno jako očivan i od tada nema ludovanja, tu i tam još malo negda zasviram, al rijetko, sad je štala i krave i polje :mrgreen:

Bogec ti bi možda mogel poznati jednog violinista po imenu Ded Rudolf, iz Paulovca je, on svira u bendu mog starog i ima benđo, i violinu i brač, akd mu se stari Ivina pridruži k benđu sa violinom pa ga popratimo ja i stari sa bajsom i bugarijom, dobi se dojam ko da si na divljem zapadu :lol: , al to se desi samo kad su ovi dobro nakresani :mrgreen:
 
B

Branimir 105 s

Guest
@bogec Ja sam čudno stavil pod navodnike jer razumijem sve pa mi text baš i nije po ukusu. Ajd dobro kaj pjevačica na nekaj liči.
Ne dopadaju mi se te kmice i kojekakvo želežinje iz jednostavnog razloga glazba mora biti ako ne predmet zabave onda bar opuštanja, a ne da mi nabija karakterne komplekse ;)
Ne znam za GnR jel to Chinese democracy ili je to stari :?:

@ šanana Uf grdi su ti bajzari, moru piti kolko oču, dok im nogice otkažu sam se naslone na bajs i deri dalje :mrgreen: :mrgreen:
 

cika Mato

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
155
ŠANANA IMT 565 kaže:
Tak je branimir, ništ bez violine i cimbuli, prime,a bome i bajza!
Pošto sam i sam ''bajzar'' :mrgreen: , sviram kontrabas (al ne sa gudalom :lol: :lol: ), znam kaj pričam!
A kad se starci napiju tu se hvata i benđo i violina u kombinaciji u ruke i vudri do zore! :lol: :lol: :lol:
pa tad vi možete svirat i country jel imate kakvu pjesmu pa da ju poslušam al da je u tom stilu
baš me zanima kak to zgledi za poslušat
jeste li kad ćuli zam šargiju to vam je instrument a to vam moj stari svira ja sam neš malo vježbo ali nije to za mene
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Bogec, čini se da imamo sliče ukuse ev jedna dobra stvar bar meni
Nightwish - The Kinslayer
http://www.youtube.com/watch?v=80MNY2Xm ... re=related

Nightwish: Nemo
http://www.youtube.com/watch?v=T1iu4X25zrs

Ev, da i ja se javim pošto sam sviro tamburu oko desetak godina (orkestar+sastav+kud).
Dok se ne popije nema velikog veselja, svirali smo i do zore, sve ovisi i o ekipi gdje se svira. Znalo je biti i 8 gaža u 7 dana. Nemožeš se ni otrijeznit kad opet svirka, bilo ludo i nezaboravno, svašta vidio i svašta čuo.

Imali smo i 7-8 stalnih mušterija (firmi) gdje se sviralo poslovnjacima, i tu je bilo najviše ''lomova'' a i love, sve fensi odjela ovo ono kad nakon 2-3 sata ih nemožeš prepoznat.

Već 2-3 godine nesviram, promijenio mjesto stanovanja, ostali se razišli kud koji poslom, samo dvojica ostali u selu i sviraju u različitim sastavima.

E kakva su to vremena bila...

Sad se znamo ponekad (1-2) u godini skupit u lokalnom bircu i ostat na ''kavi'' (to kažem ženi kad idem u birc) do jutra i tada istek popit kavu.

Sory na off-u al moro sam...
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
petar kaže:
Ev, da i ja se javim pošto sam sviro tamburu oko desetak godina (orkestar+sastav+kud).
Dok se ne popije nema velikog veselja, svirali smo i do zore, sve ovisi i o ekipi gdje se svira. Znalo je biti i 8 gaža u 7 dana. Nemožeš se ni otrijeznit kad opet svirka, bilo ludo i nezaboravno, svašta vidio i svašta čuo.

Imali smo i 7-8 stalnih mušterija (firmi) gdje se sviralo poslovnjacima, i tu je bilo najviše ''lomova'' a i love, sve fensi odjela ovo ono kad nakon 2-3 sata ih nemožeš prepoznat.

...

eeee znam kako ti je :)
potpisujem cijeli tekst

počeo sam svirati ni pisat nisam znao :blackeye
i dan danas tamburamo, obišli skoro cijelu Hr. uzduž i popreko, mnoga lijepih mjesta posjetili, mnogo uspomena, pozanstava, prijatelja stekli...čak sam i par forumaša tako i upoznao, ;)
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Branimir 105 s kaže:
@bogec Ja sam čudno stavil pod navodnike jer razumijem sve pa mi text baš i nije po ukusu. Ajd dobro kaj pjevačica na nekaj liči.
Ne dopadaju mi se te kmice i kojekakvo želežinje iz jednostavnog razloga glazba mora biti ako ne predmet zabave onda bar opuštanja, a ne da mi nabija karakterne komplekse ;)
Ne znam za GnR jel to Chinese democracy ili je to stari :?:

da pjevačica s obzirom na stil izražavanja je čistam dobrog izgleda :D ali i transformacija u spotu je pogođena :D
within temptation ima jako dobre spotove i pjesme, al kome se to sviđa, npr petru bi se sigurno svidjelo jer sluša i nightwish.

da taj album gore naveden je novi i nigdje nemrem čut ni jednu stvar s njega :shock:

petre šta veliš na stvar sleeping sun od nightwish, jako dobro pogođene gothic stil sa podosta opernim glasom.
ova nova pjevačica je dobrog izgleda ali sasvim drugačijeg pjavanja, nema ono nešta mistic u sebi, al kad se naviknem bit če dobro i to

ima jedna stvar zove se living in the cascet, al ju rijetko puštaju na satelitu, pjeva muški al mislim da se navodi naziv grupe
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Čovječe, koliko mužikaša na forumu, mogli b bend skupit :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ponesite svi instrumente u gudovec, pa kad zasviramo....... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
B

Branimir 105 s

Guest
bogec kaže:
da taj album gore naveden je novi i nigdje nemrem čut ni jednu stvar s njega :shock:

A kaj nebi mogel. Inače album je izdan 23.listopada prošle godine tak da spotova još nema.
[youtube:eek:myynmew]vtVE2bO7Zxk&feature=related[/youtube:eek:myynmew]
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,576
Jel sluša ko ove legende???
[youtube:349um4y2]iDTSgY8zuag[/youtube:349um4y2]
[youtube:349um4y2]hqpPN8QZzBs[/youtube:349um4y2]
[youtube:349um4y2]PV87YqGJciM[/youtube:349um4y2]
[youtube:349um4y2]StUQVixOH_Q[/youtube:349um4y2]

MENI SU ZAKON!!!!!
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Marko355 kaže:
Jel sluša ko ove legende???
MENI SU ZAKON!!!!!

nešto ne mogu otvorit ove filmiče, al po prvoj slici bi rekao da su to rokeri s morav, jesam li pogodio
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,576
bogec kaže:
Marko355 kaže:
Jel sluša ko ove legende???
MENI SU ZAKON!!!!!

nešto ne mogu otvorit ove filmiče, al po prvoj slici bi rekao da su to rokeri s morav, jesam li pogodio


bingo!
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,576
Ma najbolji su!!!

Cico vestico

Oj, Milice, domacice
direktno ti ljubim lice
cu navucem neku klicu
od tu tvoju kijavicu

Oj, Milice, domacice
uske su ti farmerice
obrve ti pijavice
i vestacke trepavice

Ref. 2x
Cico vestico
Cico vestico, Bozije stvorenje
vise volim da te ljubim
no da je'm pecenje

Corbast pasulj volem

Da predpostavimo
ova ce pesma da bidne cuvena
jer je s filozofski konac sivena
dete, jel tako, tako

U nedelju gozbu priredili
i na njojzi svasta pripremili
pa me nudu s pilecinu, curecinu, govedjinu
a men' od ta fina jela vecera presela

Ref.
Corbast pasulj volem sa rebarca suva
stamena da kuva da te Bog sacuva
aj, cici, opancici, sa dva prsta kaiscici

Tu nedelju ce upamtim dobro
jer na nju sam zelen bostan obr'o
od paprike i ckembici
mlade rotkve i prasici
zeludac me zaboleo, zivot mi preseo

Ref.

Sad se lecim s bikarbonu sodu
s aspirini i kiselu vodu
kuvaju mi ki detetu
strogo zivim na dijetu
a pasulj mi ne da mira, sve me provocira

Ref.

Dve debele vole mene

Dve debele a ja mrsav
procelave a ja trsav
kratkonoge a ja krakat
na teme im spuscam lakat
(2x)

Dve debele vole mene
a ja volem tanke zene
(2x)

Ref.
Nek' su crne, nek' su plave
samo da su kostunjave
dve debele vole mene
a ja volem tanke zene

Dve debele stalno jedu
mene jadnom nista nedu
po cigare dokle trknem
sve izedu, ja nek' crknem
(2x)

Dve debele vole mene
a ja volem tanke zene
(2x)

Ref.
 

Najnoviji postovi

Na vrh