• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

OT: što slušate... dok orete, kopate, pišete po forumu...

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Trenutno Marko Perkovic Thompson:Neću izdat ja
i inaće slušam Thompsona i domače pjesme..
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
ja slušam skoro sve. neslušam cajke i one narodnjake, tj. turbo folk...
 
A

Alen

Guest
Danas sam se vračao iz Zg i navinuo ovo..... Baš mi je pasalo....

[youtube:f8xqrmrd]iJCkpZkpPR0&hl=en&fs=1[/youtube:f8xqrmrd]
 
A

Alen

Guest
Pjesma....a i komad nije loš :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Evo baš sam naletio na dobru pjesmu... i još bolje komade u spotu :mrgreen: 8)

[youtube:2blgez8b]T7sbbJHpQ7w&hl=en&fs=1[/youtube:2blgez8b]
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
heh, kad je zasvirao "prazan mi stan" u Španjolskoj, a sve puno Hrvata, možete mislit šta je kasnije bilo :D

meni jedne od najljepših pjesama

[youtube:2hg8tbav]Fa0nx-fgLvY[/youtube:2hg8tbav]

[youtube:2hg8tbav]f_LPoZxHHu4[/youtube:2hg8tbav]
 
A

Alen

Guest
Meni je najdraža ova :

[youtube:1ufhkemg]DEm-uoboqqU&hl=en&fs=1[/youtube:1ufhkemg]
Vrlo poučna pjesma za one koji nam kroje pravdu!!! Ja im samo jedno kažem i to javno : Nedo im Bog još jedan rat!!
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Alen kaže:
Danas sam se vračao iz Zg i navinuo ovo..... Baš mi je pasalo....

[youtube:2k3jjrwj]iJCkpZkpPR0&hl=en&fs=1[/youtube:2k3jjrwj]
aha ET se sluša. pa imaju super pjesme al ne sve
 

cika Mato

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
155
u zadnje vrijeme slušam country glazbu ito sljedečih izvođača:the bellamy brothers,kenny chesney,dwight yoakam,garth brooks.pa ako znate još kojeg izvođača napišite,to slušam dok radim u polju s mp3.ponekad slušam i narodnjake aline puno a i sve ostalo.usput kak kažu babe čitam i stripove od (a šta mislite od kog ) zagora
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
cika Mato kaže:
u zadnje vrijeme slušam country glazbu ito sljedečih izvođača:the bellamy brothers,kenny chesney,dwight yoakam,garth brooks.pa ako znate još kojeg izvođača napišite,to slušam dok radim u polju s mp3.ponekad slušam i narodnjake aline puno a i sve ostalo.usput kak kažu babe čitam i stripove od (a šta mislite od kog ) zagora

opa mato pa ti si mi sad najdraži :D :D
country jupi jeeeei jeeeeeee :D

el bi mi mogao spržit te cde od tih izvođača i poslat poštom :D :D :D :D bio bi ti zahvalan

a garth brooks ima predivnu ženu faith hill, jupiiiii jeeeeei jeeeee

ja sam više volio bleka od zagora, a volio sam i frenki šerifa

ihhhhhhhaaaaaaaa
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Bogec, pa kaj ne veliš, ja ti imam doma jedno 200 tinjak country pjesama koje rado slušam, to mi je tak dobro, benđo i vudri :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
ŠANANA IMT 565 kaže:
Bogec, pa kaj ne veliš, ja ti imam doma jedno 200 tinjak country pjesama koje rado slušam, to mi je tak dobro, benđo i vudri :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

kad ideš u moj kraj donesi, jupiiiiii jeeeeei jeeeeee :D

ja volim one lagane, kaj srce kaubojsko diraju, kak imaju joakam i brooks, ma bitno je da su dobre :D

uh al če bit mjuze :D
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Pardon bogec, imam ih točno 80 komada, večinom starijeg datuma, al ima i po koja novija, spržim ti ti sve na cd dok pem k tebi!

Nego ak imaš ti kaj countryja buš ti i meni dal, to mi je tak DOBRRA muzika, za odmorit živce!!! :mrgreen:


Ak bilo ko ima country muzike nek prži na mp3, ja mu dam adresu i nek mi pošalje, ozbiljno pitam i hvala unaprijed! :arrow:
 

cika Mato

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
155
bogec dogovoreno imam dvd pržilicu prazne dvd-e i cd-e i program za snimat al nemam umiječe snimanja jer sam slab komputeraš ( tak kažu babe u mom i bobinom selu),tak da ću njeg uhvatit da mi to snimi
napiši svoju adresu pa ti pošaljem sve što imam ali i ti meni pošalji što imaš jel dogovoreno :cry: :( :? :) :D :mrgreen: ;) :blackeye
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
cika Mato, jel možeš i meni učinit istu uslugu, spržiš sve na dvd i pošalješ poštom, dam ti adresu, ja tebi također vratim svoje.
Lud sam za takvom glazbom, samo je nemam previše, a nigdje ne m ogu nabavit
:mrgreen:
HVALA!
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
cika Mato kaže:
bogec dogovoreno imam dvd pržilicu prazne dvd-e i cd-e i program za snimat al nemam umiječe snimanja jer sam slab komputeraš ( tak kažu babe u mom i bobinom selu),tak da ću njeg uhvatit da mi to snimi
napiši svoju adresu pa ti pošaljem sve što imam ali i ti meni pošalji što imaš jel dogovoreno :cry: :( :? :) :D :mrgreen: ;) :blackeye

ja na cdu nemam ništa ni na kompiću , naime sa svojom vezom na internet nemogu ništa skinut , a country slušam i gledam na satelitskoj i ima jako dobrih stvari od gore navedenih izvođaća, a tu kod nas baš nema ništa u dučanima takvog za kupit, bar neka kompilacija, možd ima u zagrebu, imam svakakve glazbe ali sam sa caountryem slab i to jako, tako da sam bio iznenađen da ti to imaš :D

poslat ču ti svoju adresu pa mi pošalji, a evo šanana ti šalje svoje pjesme, a ja kad nešto nabavim šaljem tebi

hvala ti :D
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Alo, dečki, jel bude šta od tih country pjesama, malo sam nestrpljiv, dajte neku odluku pa da vam šaljem adresu! :?: :scratch :D :mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh