• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ovčarstvo

Talijan

Novi član
Tu od
18 Ruj 2014
Poruka
22
Ja koristim NutriSel pakovanje od 1 l oralno jako jednostavno za primenu ,2 ili 3 dan uhvatim jagnje i 2ml oralno i to je to ,a nilverm ispod prednje noge tu tije najjednostavnije .
 

slawen

Član
Tu od
15 Lis 2014
Poruka
75
pozz da li je monil tabelta ucikovita isto kao i cijepivo da li se smije davati bređim ovcama vuna dosta opada ili mozda da uzmem monil u otopini
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
monil ne pomaže protiv šuge. Moraš dati neki od injekcionih preparata, Iverktin i sl.
 

metuzalem

Član
Tu od
23 Tra 2013
Poruka
236
počela mužnja ima par dana,pao prvi sir i skuta....mljac mljac...e sad,vidim da je manje mlika nego prošle godine na isti broj grla a i kolege se žale okolo isto tako...valjda je takva godina,puno trave al slab efekat
 

slawen

Član
Tu od
15 Lis 2014
Poruka
75
da li ima tko da napise lijepo redom cijepljenje ovaca od kad su gravidne do poslije janjenja i cijepljenje janjaca od rodjenja pa dalje ovo sta sam citao sve je rastrkano i sve me je zbunilo
 

Hrcaa

Novi član
Tu od
21 Velj 2015
Poruka
8
Pozdrav. Ja sam novi vamo pa evo koja slika mojeg blaga.






 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Hrcaa

Novi član
Tu od
21 Velj 2015
Poruka
8
evo još koja od prošle godine.



2ijrcxu.jpg


viewer.php
[/URL][/IMG]







 

Hrcaa

Novi član
Tu od
21 Velj 2015
Poruka
8
Pa ima ih dosta da :D
Joj tu ti ima svega. Wirtemberga, Bergama, svega križanog.. Ma svega. 2013 smo ubacili šarole ovnove pa ćemo vidjeti sada. Za sada se dobro pokazuju. I janjići njihovi, a i podmladak što smo ostavili prošle godine.
 

metuzalem

Član
Tu od
23 Tra 2013
Poruka
236
ako je matično stado onda cca 300 kuna...ako je "obično" onda 70-80 po rasplodnom grlu....muški se ne računaju...mislim da je tako nekako bilo prije
 

metuzalem

Član
Tu od
23 Tra 2013
Poruka
236
ja bio na banci danas,nešto love je došlo al po kojim kriterijima kako zašto....nemam pojma....i niko nema pojma...
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Tug je zasebna uplata a ovce i zemlja posebno,tako je bar kod mene,ako te to buni,mozda sutra bude jos.
 

metuzalem

Član
Tu od
23 Tra 2013
Poruka
236
a nešto sam čitao danas na forumu...raspisali se svi pa da više ne pišemo tu...nije tema baš.... :x:
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Upravo to,a sto se tice ovaca super je bilo dok smo ih lovili 2 puta na godinu,ove godine kako je krenulo sa krv pa cjepljenje pa sad to opet treba a nek kazu oni sta hoce al koliko god mi to njezno radimo malo malo pa dodje do pobačaja,nisam bas zadovoljan.
 
Na vrh