• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Paprika

marke

Član
Tu od
4 Sij 2016
Poruka
314
Ima li netko iskustva koliko po stabljici prinos paprika roga SLONOVO UHO može imati?

sutra mi dolaze rezultati od analize tla pa trebat ću pomoć sa foruma
 

plevak

Član
Tu od
14 Velj 2010
Poruka
698
Eh ti ti je jako škakljivo, prinos može biti i odličan i nikakav. Ovisi o vremenu, zemlji, agrotehnici, gustina sadnje... Ako kažem da u najboljem slučaju nešto manje od 2kg mislim da neću pogriješiti, a recimo neki prosjek do1.5 kg.
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Dok dobiješ kilu po struku na otvorenom moraš biti zadovoljan. I to ukupni prinos, ne prve klase.
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Možda imate dulji period berbe s obzirom da ste južnije. I istra ima 3-4 kile babure na otvorenom, a mi ako bude 2 to je znanstvena fantastika.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

marke

Član
Tu od
4 Sij 2016
Poruka
314
10633116_723799381007776_5914074513755713973_o.jpg




Moguće je i to. Ovo polje gdje cu saditi miljonima godina bila voda i nanosi a sad elektroprivreda odradila meliorativne zahvate i u polju se može sadit

Rosa se diže tek u 10 sati..po danu plus 35 C a navečer treba dugi rukav kako je hladno.
još čekam nalaze za zemlju sutra su gotovi vjerovatno pa da utvrdim taj fenomen od zemlje.
 
Posljednje uređivanje:

goran1985

Aktivni član
Tu od
5 Ožu 2013
Poruka
621
To je u mostarskom blatu? Ajde baš ovdje stavi rezultate analize.
Nekidan sam prošao tuda i vidim da još uvijek ima poplavljenog polja ali ni kiše nisu bile male pa nije čudo. Zanima me koliko ste iskoristive površine dobili ovim radovima i radi li se još, hoće li možda to polje u budućnosti čitavo biti iskoristivo za poljoprivredu?
 

marke

Član
Tu od
4 Sij 2016
Poruka
314
Zimi pliva malčice(lokve veće) al će se voda ranije povlačit znači 1.4 može se radit a prije se radio 10.6 pa se nikad ništa nije stiglo
 
Na vrh