• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Par pitanja o ZMAJ 133 kombajnu

B

Bobo

Guest
-bobo procurio mi hladnjak na 133, dali mi paše neki drugi hladnjak i zna li itko gdje bi se dalo nabaviti novi ili neki polovni


U Potnjanima imas covjeka kod kojeg mozes od dijelova sastaviti zmaja samo tako...

Zeljko Rajki, puno puta mi je pomogao.
 

DELO1

Član
Tu od
9 Ožu 2009
Poruka
378
-znam ja Rajkija ali nema ni on, zvao preko pa nema ni tamo, uzeo si vremena i jednu po jednu ćeliju krpao tekućim metalom, zakrpao ali to je pomalo nesigurno
-ima firma VAR u ZG koja izmjeni cijelo saće ako su korita čitava, vidjet ćemo kako će se ponašati u vršidbi pa preko zime možda i promjenimo cijelo saće...
 
V

vinka

Guest
pozzz narode dali ima ko zmajev adapter 3ili 4 reda kuruzni ili neki drugi adapter da je jeftiniji a da sluzi...
 

Humac

Novi član
Tu od
6 Tra 2014
Poruka
5
Pozdrav dali ima neko knjigu od Zmaja 133RM prirucnik vezano za stelovanje
 

dzoni

Član
Tu od
19 Ruj 2014
Poruka
123
pozdrav forumasi dobijo sam zmaj 133 u zamijenu za neki dug vlasnik veli da samo da mu se sredi lada pukla osovin ja vidim nema akumulator treba da se farba ulija remeni mozda truli inace stoji ne koristen ne upalien 2 godine dali se isplati to srediti :icon_exclaim:
 

Gunjo1

Član
Tu od
21 Lip 2014
Poruka
220
Ovisi pod koliki dug si ga uzeo ;)
Cijene su im bile već od 15000kn u radnom stanju...
 

dzoni

Član
Tu od
19 Ruj 2014
Poruka
123
ja za njega sam prebil 5000 kuna bolje to nego nic izgledal je super tad smo ga upalili radi ima i dodatno ugradenu hidrulicnu ruku i dal mi dosta djelova pa sam mislio da ga sredim ipak neko kod nas takve prodaje za 20 000 kuna :p:
 

Gunjo1

Član
Tu od
21 Lip 2014
Poruka
220
Ja bih to prodao u dijelove i izvukao neke novce,ima tu dosta dijelova za prodati, a ulaganje je rupa bez dna,to jos da tebi treba pa da ga slozis,ali da ga slazes za prodaju smatram da nema racuna.
 

dzoni

Član
Tu od
19 Ruj 2014
Poruka
123
hvala puno ja isto mislim tako vec mi neki trazili neko oce heder neko varijator neko ovo neko ono aono sto mi ostane moze za staro zeljezo mozda tako naj bolje i ako mi ga je zao
 

Gunjo1

Član
Tu od
21 Lip 2014
Poruka
220
Izvuces preko 10000kn bez problema bez uložene kune.. malo vremena da rastavis i budeš se iznenadio kako se sve proda a sto ostane još dobiješ 1000kn u staro željezo.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
zašto nestaviš sliku kompletnog kombajna, možda bi netko i kupio....
 

dzoni

Član
Tu od
19 Ruj 2014
Poruka
123
rijesijo sam da sredim taj konbaj da ga koristm za vlastite potrebe mozda se ne isplati ali mnogo toga u zivotu se ne isplati svi bi neke dijelove ali badava
 

toma32

Član
Tu od
4 Stu 2016
Poruka
31
dobar dan molio bi kojeg vlasnika kombajna zmaj133 da kaže koliko je dužina kombajna zajedno sa hederom?
 

zoranbircic

Član
Tu od
3 Sij 2017
Poruka
178
Zmaj 142 je jedan od najboljih kombajna koji vrše čisto i kojeg je lako održavati , samo da nije rakovica motor jer se loše pokazao - pregrijava se , radio sam i sa rakovicom i mercedesom neusporedivo. Na kočnicama novi klipići nove pakne i 5 godina mir.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,208
Radi li itko još s ovim 132-133 zmajevima, ja moga prodao, i nemogu ga prežaliti 😥
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,208
Kod mene u selu ih je 1989.g bilo devet komada i svi imali posla, sad nas dvojica nemamo dva dana posla. I da mi treba kombajn samo za vlastite potrebe sigurno bi si uzeo zmaja. Jeftin, a za odkombajnirati do desetak ha, za sezonu se isplati.
 

Najnoviji postovi

Na vrh