• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pasirka za voće

julij cezar

Novi član
Tu od
28 Tra 2024
Poruka
27
Čiča zlajina rakija je na youtubu objavio video sa mašinu za mljevenje voca i odvajanje koščica. Zanimiv stroj, drugacije oblike i nacina rada
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Jesam. Europske cijene 😅
Pa vidiš kolike su europske oznake na vrhu stranice. Ni nemre drugačija cijena biti ;)
Neznam kolko su ti rekli, ali ima na njuški made in Serbia (takvu valjda i Čića koristi) za soma i šesto eura.
 

Mirkec17

Novi član
Tu od
26 Stu 2023
Poruka
10
Jesam. Europske cijene 😅
I jeste našli gdje u ovih mjesec dana, a da nisu europske cijene?
i jel postoji negdje cijela proizvodna linija, da nije samo pasirka, već i kotao/kazan u kojem se kuha šipak prije samog pasiranja, nešto poput ovoga na linku u nastavku

 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,776
Nažalost nisam našao.. A i propalo mi uslužno što sam dogovorio. Tako da trenutno šipak stoji neobran
 

Mirkec17

Novi član
Tu od
26 Stu 2023
Poruka
10
Nažalost nisam našao.. A i propalo mi uslužno što sam dogovorio. Tako da trenutno šipak stoji neobran

Mi se pripremamo za iduću sezonu, u nabavki smo kombajna polovnog, a onda ćemo vidjeti hoćemo prvu godinu tražiti tržište sa čisti plod ili ćemo već od iduće godine ići u neku preradu 🤷‍♂️
 

Mirkec17

Novi član
Tu od
26 Stu 2023
Poruka
10
Od 18.000.-30.000e je Braud SB60, al tamo 2001-2004.godiste. Mi smo u pregovorima sa Mađarom jednim, ima ih par komada na stanju pa cemo vidjeti sta cemo uspjeti ispregovarati
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,776
Uf... Ne može toliko moj šipak zaraditi 😂😂... Govorim o prodaji na veliko... Jedino prerada i uslužno branje kombajnom.
 

Najnoviji postovi

Na vrh