• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pe 18

LicanMlinka

Član
Tu od
8 Ožu 2015
Poruka
37
Jel moze cijena ako nije tajna koliko si dao? Zanima me jesu kod susjeda sto jeftiniji? Pozdrav iz Zg-a
 

toskicz

Novi član
Tu od
13 Tra 2015
Poruka
4
1.800 € je plaćena freza sa tim priključcima.


Sent from my iPhone using Tapatalk

U pravu si :)
A jel merilo da li je motor dobar ako se izvadi merac ulja i ako tu ide dim i prska ulje?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

LicanMlinka

Član
Tu od
8 Ožu 2015
Poruka
37
Za getribe hipenol i sipaš na tim čepovima.Ako nemaš mjerač onda nek je poluosovina bar do pola u ulju a može i cjela

Poluosovina mi i je do pola u ulju,ali ako mjerac na zadnjem kraju izgleda kao i na prednjem(naravno kraci) onda bi bilo logicno da poluosovina mora biti i vise nego cijela u ulju jer inace mjerac ne bih mogao izmjeriti kolicinu,tj poluosovina bi smetala da mjerac uopce dode do razine ulja. Bio bih zahvalan ako netko ima sliku mjeraca i duzinu bez cepa
 

Ralle 888

Član
Tu od
17 Svi 2013
Poruka
91
Od serije 400/500,treba da je isto ;) Levo ti je od zadnjeg.
2014-10-07-362.jpg
[/IMG]
 

toskicz

Novi član
Tu od
13 Tra 2015
Poruka
4
Ljudi, koji regler mogu da montiram umesto originalnog?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

LicanMlinka

Član
Tu od
8 Ožu 2015
Poruka
37
Zavisi koji ti je alternator gore. Najbolje da skines regler pa odes u trgovinu s njim.Meni na Mercedes 124 pase od Golfa i tko zna jos od cega...
 

toskicz

Novi član
Tu od
13 Tra 2015
Poruka
4
Zavisi koji ti je alternator gore. Najbolje da skines regler pa odes u trgovinu s njim.Meni na Mercedes 124 pase od Golfa i tko zna jos od cega...


Na preporuku jednog clana porucio sam kod proverenog majstora Regler. On ih sam pravi i daje dozivotnu garanciju. Kada sam kupio TV na njemu nije bio regler.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

frenky

Član
Tu od
22 Ruj 2011
Poruka
107
Dečki koja je dijagnoza? Na odušku( govorimo o Lombardini motoru LA 100) na poklopcu glave odmag do čepa za nalijevanje ulja, dimi i puše. Šta me čeka??
Hvala
 

Malina

Novi član
Tu od
12 Ožu 2015
Poruka
23
Možda ti je puklo nešto od zupčanika. Morao bi ga rastavljati da vidiš
 

limeni3333

Član
Tu od
4 Kol 2009
Poruka
97
kao što sam već pisao ako neznaš sam šerafiti po njemu najbolje ga je baciti u staro željezo

nakon 4 h rada opet je sve ispravno, odšerafila se matica koja drži osovinu sa zupčanicima za rikverc oni pobjegli prema naprijed i ...........

godine čine svoje
 

Malina

Novi član
Tu od
12 Ožu 2015
Poruka
23
kao što sam već pisao ako neznaš sam šerafiti po njemu najbolje ga je baciti u staro željezo

nakon 4 h rada opet je sve ispravno, odšerafila se matica koja drži osovinu sa zupčanicima za rikverc oni pobjegli prema naprijed i ...........

godine čine svoje

To isto se dogodilo i meni
 

canzi

Novi član
Tu od
20 Ožu 2015
Poruka
3
Pozdrav ljudi, prošlo je par mjeseci od moje prijave i predstavljanja na forumu.

Tada je Tomo bio rastavljen, pa se samo "pregledao" forum i poneko pitanje postavilo.

Tomo je došao sa katastrofa kompresijom i nije mogao u treću na prvom mjenjaču, pa smo počeli raskopavati, riješavati problem, pa onda nitanje kočnica, farbanje trupa, full generalna mašine, i farbanje limarije.

Ostalo je još što mi je u planu uraditi: ugradnja altenratora + kompletna singalizacija i svijetla, prebacivanje pumpe naprijed na remenicu, mjenjanje guma i naravno vraćanje tegova. Plug se već radi (piksuje i tokare se novi djelovi) i nadati se da će se moći sve to "poplaćati".

Na LINKU sam stavio par sličica koje možete pogledati.

Pozz iz sunčane Hercegovine :)

evo malo slika

https://goo.gl/Avd6uP
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh