• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pecenjara

imbro

Član
Tu od
1 Srp 2010
Poruka
448
Ja mislim da se nemre pregrijavat, zamisli kak mu je po ljetu pod haubom na suncu negdje na parkiralištu.Naravno da onda ne vrti ,ali su namotaji isto topli.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
daj mi reci dal se jako grije motoric od brisaca?

moj ti se zagrije tak da ti je nekako mlak,ništa pretjerano da bi bilo zabrinjavajuće.....
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Kod mene je bio slučaj da se taj motorić jako zagrije pa onda bacim krpu vlaznu preko njega i sve ok.
Motorić je inače od juga/skale,od brisača
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
ja isto imam pogon sa motorićem od brisača i tjeram dva ražnja...ali ja sam stavio jedan ventilator i tako dok pečem ventilator hladi motor i on je stalno hladan...nemora bit neki veliki al tek toliko da ga malo rashladi:partyman:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
ja imam neki minijaturni punjač i dosta mi se grijao,pa sam stavio ventilator da ga hladi i od tada nema problema....
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Moj se zagrije ne nesto pretjerano sad nakon 5h rada mozes drzat ruku na njemu al ne nesto predugo, ja sam mislio stavljat od kompjutera ventilator da ga hladi pa da pitam kakva su vasa iskustva jel bi bio dosta ventilatore od kompa?
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
ja mislim da bi to funkcionisalo...dovoljno mu je malo hlađenja..kao što si rekao da se negrije puno pa onda sa malo hlađenja bude ok:supz:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
To sam malo vise promatro, pazio i gledao oko tog ove godine kad smo pekli jer ako dode da ce se pec vise komada jedan iza drugog da se ne pregrijava da nebi bilo nismo znali usred posla tak da cu dok jos malo proucim napravit s ventilatorom i poslikat kako to izgleda prije i poslje!
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
@bornakutina daj mi reci dal ti se jako grije motoric od brisaca?

ne ali taj je od passata a ovaj motoric sta imam na selu na pecari taj mi se zagrije dosta nema pravila dok vam on vrti, vrti kad ne stavis drugi i amen...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
ne ali taj je od passata a ovaj motoric sta imam na selu na pecari taj mi se zagrije dosta nema pravila dok vam on vrti, vrti kad ne stavis drugi i amen...

Lako je promijenit motoric mojeg drze 3 sarafa al kad ti peces i kad bi u pola ga moro mijenjat bas mi nebi bilo drago!
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Lako je promijenit motoric mojeg drze 3 sarafa al kad ti peces i kad bi u pola ga moro mijenjat bas mi nebi bilo drago!

vrti se na ruke na smjene hehe kao nekad!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
vrti se na ruke na smjene hehe kao nekad!

Da samo sta smo se mi svi uljenili malo :D
Ja imam rucku od starog fleksa koju usarafim da dode do neceg da mogu okretat!
 

Hrco

Član
Tu od
6 Pro 2011
Poruka
153
malo se vrtilo
 

Prilozi

  • DSC00936.jpg
    DSC00936.jpg
    54.6 KB · Pregleda: 183
  • DSC00942.jpg
    DSC00942.jpg
    52.7 KB · Pregleda: 202

dulebdp

Član
Tu od
21 Ožu 2011
Poruka
246
ek54ld.jpg
Današnji rad
34odljo.jpg
[/IMG]
 

Najnoviji postovi

Na vrh