• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pecenjara

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
evo slika...


free image hosting

pc screenshot

nije alu,izgleda ko da je od prokroma...planiram kupiti emajliranu..
kupljeno je u karlovcu na placu..
ljepi se ako nije dovoljno zamašćeno,ja stavim 2-3 žlice masti i do 2 dcl bijeloga vina,za okus i miris..
 

Jajo

Član
Tu od
13 Pro 2010
Poruka
351
Ja imam gusenu dosta je teška za manipuliranje doljnji dio je takođe gus,a namirnice stavljam u jednu manju okruglu tacnu okrugla tepsija. često stavim još i papir za pečenje jer se krumpir voli zalijepiti. Uglavnom dobra stvar i žena mi je zahvalna jer ona onda nema zafrkancje sa pripremom.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
ma ako ima dovoljno soka ne bude se ništa zagorilo,samo dobro podmazuj...:icon_mrgreen:
 

dulebdp

Član
Tu od
21 Ožu 2011
Poruka
246
[YT]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ogHhxxLCmoM[/YT]Da malo osvežimo temu u subotu se malo peklo prasence za našu dušu ali je pre toga bilo na dva dima ukus je božanstven
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Uh, :icon_keel: evo i naša u službi (firmi).:(think): :drink:
21492082.jpg

21492083.jpg

21492084.jpg

21492085.jpg
 
Posljednje uređivanje:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Iii...jel bilo fino?? Nisam nikad probal piletinu s ražnja!
Ja volim piletinu na roštilj baciti...tad mi ima poseban tek :)
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Uh šta si propustio, naj slađe kad ukradeš pile ili koku.:icon_razz: kraj rijeke iskopaš rupu u pijesku, da se pokaže voda, staviš pile komplet sa perjem:icon_e_surprised:u rupu, zagrneš pijeskom i gore naložiš vatru. Kad izvadiš dobro otreseš svo perje spadne. Izvadiš iznutricu i takvo prokuhano daš na ražanj.
I paziš na prste.:icon_razz:
Recept važi posebno za živičarke.:icon_scratch:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
Iii...jel bilo fino?? Nisam nikad probal piletinu s ražnja!
Ja volim piletinu na roštilj baciti...tad mi ima poseban tek :)
piletina sa roštilja je super,sa ražnja je za klasu bolja,barem meni....nauljena sa maslinovim uljem i češnjakom,a nije loša ni pod pekom...:biggrin:
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
ajde malkoc da i ja zasolim temu... slike su od neki dan, ali jos mirisu! :)

u foliji su bukovace s vegetom...


okvir za cevape za lakse okretanje...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
zašto nisi bacio bukovače samo na rešetu?
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
radio sam ih i na mramoru, ali nisam posliko, ovako mi je jednostavnije jer nemoram paziti, bacim foliju na zar kad pocnem pec meso i kad zavrsim s mesom, samo maknem foliju s zara i gotove su! :)
 

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
a šta osječko radi na žaru - trebo bi biti u frižideru među braćom dok čevapi ne budu gotovi:)
 

Najnoviji postovi

Na vrh