• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pixa.93

  • Temu pokrenuo pixa93
  • Datum prvog posta
P

pixa93

Guest
ja sam domagoj i imam 16 godina.u poljoprivredi sam maximum posto to mora.stari kaze da sam nadaren za to.ja ga poslusam.traqktor vozim valjd vec od 5 godine
u skolu idem u krizevce u poljoprivrednu al sam vise po birtijama neg po skoli al to nema veze.

doma se bavimo svinjogojstvom.imama trenutno oko tisucu svinja i sad gradimo farmu za jos tisucu 1200(pomoz bog)


to je to
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
dobrodošao,iako si tu već neko vrijeme... :D

I PRIHVATI SE KNJIGE, bit će vremena za birtiju.... :drinkers: :partyman:
 
P

pixa93

Guest
ovo su najgore godine za knjige se hvatat.ak si stariji vjerojatno si i ti prolazio kroz to
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
pixa93 kaže:
ovo su najgore godine za knjige se hvatat.ak si stariji vjerojatno si i ti prolazio kroz to

hehe, znam... bilo mi je tako prije 3,4 godine... :mrgreen: :mrgreen:
 
P

pixa93

Guest
obicno dok se primim knjige od muke ju poderem tak da nist.bitno da prolazim i to je dobro.a ak mene nema u birtiji nije to to
 
J

John Deere 3650

Guest
dobrodošlica i s moje strane... :D
a što se tiče knjiga...za poljoprivredu je svako nadaren...drž se knjige pa da ti drugom zapovjedaš kako da radi na tvojoj farmi...i još jedna kako kaže moja baka "za seljaka voda iz jarka"...
btw ja sam 17 ali se pokušavam educirati što više...hebeš polje...bit če zemlje i bilo je sa ili bez tebe
 
M

mladi kosac

Guest
dobro došao,metni slike od strojeva,znam kako ti je kad ti se neda učiti
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Dobro došal. Neću ti ništa novo savjetovat, a da ne ponavljam isto, slušaj ljude kaj su ti napisali u prijašnjim postovima
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Evo malo kasnim,, dobrodosao,,,
i dobro ti ljudi govore, man' se ti birtije jer bit ce vremena i za to i primi se knjige, radit mozes i sa skolom al se kurcit bez nje ne mozes,, :scratch
trebat ce ti vjeruj mi,,,
pozz,, ;)
 
P

pixa93

Guest
ppa svi ste ko moja mama.ona vas je sigurno podplatila da to pisete
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
:lol: :lol: :lol: imam takvu doma samo kaj mi nije mama niti tata :D
završim kaj trebam i onda se dam upisat dalje tak da, kako i sami veliju forumaši nikad dosta :)
al kaj je tu je, kako je sve krenulo teško da će se moči od poljoprivrede što zaraditi.
usput dobordošao :D :D :D s malim zakašnjenjem :mrgreen:
 
S

strongboy

Guest
:lol: dobro dosao.ma imas za sve vremena.al svako nesto u svoje vreme.tako da , sad ti je pravo vreme za skolu i ucenje.kad sam bi ko ti, ni ja nisam hteo knjigu...sjecam se,kad bi mi mama na sulu ugurala knjigu u ruke,i kad bi se onda ona malo udaljila, ja bih knjugu okrenuo na opacke samo da ne gledam slova :lol: .sad se cudim zasto sam to radio, i nemogu si odgovorit.sad mi krivo sto nisam ucio i nesto vise izucio jer sam bio i te kako bistar.al sad mi nije vreme za ucenje, vec za onog sto sam naucio;).pa sad ti vidi sta ces da radis kad dodjes na primer ko ja:))).ono sto si naucio u birtiju ili u skoli:).birtije ce uvjek biti tu...al skola..pored nje ces moci samo da prodjes a ne i da udjes .a birtija je otvorena za sve i uvek ;)
naravno nemoj da mi zameris sto sam te malo posavetovao a ti to nisi trazio...al ipak to sam dobronamjerno uradio. ;)
pozdrav
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
pixa93 kaže:
ppa svi ste ko moja mama.ona vas je sigurno podplatila da to pisete

gledaj moj primjer školovanja, a zemlje če uvijek bit, i uvijek se možeš potrgat od crnčenja, ali imati obrazovanje, po mogučnosti i titulu što višu je neprocjenivo, jedna alternativa u životu ako se baviš poljoprivredom, i jedna prednost ako to znaš iskoristit

tvoja mama zlata vrijedi, to sad ne shvačaš niti nebudeš, ali jednog dana budeš i sjetit češ se, ne možda nas, ali sjetit češ se situacije kad ti je škola bila apstrakcija a onda životna potreba

ovo sam napisao za tvoje dobro makar te nikad nisam vidio, ali sjetit češ se bogeca

inače ja ti želim svako dobro i da budeš uspješan poljoprivrednik :D
 
P

pixa93

Guest
hvala svima na podrski da krenem ucit.evo danas dobio 2 iz bilinogojstva.uspjeh veliki
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
pixa93 kaže:
hvala svima na podrski da krenem ucit.evo danas dobio 2 iz bilinogojstva.uspjeh veliki

el to kod verke filipović

cCc :shock:
 

Najnoviji postovi

Na vrh