• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi dizel odlazi u povijest

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
525
Zanimljivo je to što je prošlo više od pola godine od davanja zahtjeva za poticaje za 1013. Znači zna se koliko hektara pšenice, koliko hektara marice, koliko hektara luka. Zna se koliko je krava, svinja i ostale njihove rodbine. I oni naj vjerojatnije tek sad računaju koliko je to goriva. Nije mi za vjerovati. Valjda računaju ručno na one kuglice na žici, kakve smo imali u osnovnoj školi. Bar mi malo stariji.
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Pazite sad ovo, zovem za stanje nafte i veli mi da mi je stanje MINUS 10 litara, to jos nisam cuo....
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
neko ti je ukro 10 l... garant ona đubrad s ine, zato ja i idem samo na petrol :icon_weed:
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Zvao sam jučer popodne, nešto poslije 1, i rekla mi je ženska da mi je sjelo 450l. Jedini problem je što nemam karticu, još ne mogu unosit zahtjeve za karticu (otvorio sam OPG prošle godine).
I ajde ti onda reci, dobio sam naftu ali nemam karticu.
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,321
Zvao sam jučer popodne, nešto poslije 1, i rekla mi je ženska da mi je sjelo 450l. Jedini problem je što nemam karticu, još ne mogu unosit zahtjeve za karticu (otvorio sam OPG prošle godine).
I ajde ti onda reci, dobio sam naftu ali nemam karticu.
Dok nisi dobio karticu, nisi dobio ništa...Baba je tebi rekla da pripada 450L a ne da je sjelo.
Za provjeru goriva nazovite: 016128877, pa utipkajte 13 brojeva sa kartice....
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
To je lijepo za čuti jer sam zval petrol oko 11:30 i rekli mi da nema još ništa odobreno, sad samo da daju još i kamen spoticaja i možemo krenuti!:icon_weed:
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Dok nisi dobio karticu, nisi dobio ništa...Baba je tebi rekla da pripada 450L a ne da je sjelo.
Za provjeru goriva nazovite: 016128877, pa utipkajte 13 brojeva sa kartice....

Rekla zenska da mi je sjelo na racun 450l.
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Jel čita tko od Vas šta?
Odobrene količine plavog goriva bit će dostupne poljoprivrednicima na karticama u petak, 31. siječnja 2014. godine.
 

Najnoviji postovi

Na vrh