• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

B

Bobo

Guest
Zadnje su radijalne 100% Malo bolje pogledaj sto pise na njima...

I ja sam ga gledao, cini se OK...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
AŽDAJA..

Nema tu previše nedostataka..
Nisu to radialne gumije..

Koje si ti zapazio?

Ma kaj nesu radijalne, zadnje su radijalne 100%, takve MITAS-ice ima zetor tvorničku ugradnju, radil kolega, za prednje neznam, možda jesu, al nebitno.

Zakaj samo 3 izvoda hidraulike?? il 2 il 4..čudno. IMT obično ima dva dvoradna razvodnika...2 para izvoda....

Zadnje su radijalne 100% Malo bolje pogledaj sto pise na njima...

I ja sam ga gledao, cini se OK...

KUPUj to Bobo!!!!:partyman:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Zadnje su radijalne 100% Malo bolje pogledaj sto pise na njima...

I ja sam ga gledao, cini se OK...
Prednje nisu 100%..

A profil je isti prednjih i zadnjih,mada se na zadnjima viidi oznaka 460 i onda poslije nešto mutno,al mogle bi bit Radialne ali samo zadnja,prednje ne..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Prednje nisu 100%..

A profil je isti prednjih i zadnjih,mada se na zadnjima viidi oznaka 460 i onda poslije nešto mutno,al mogle bi bit Radialne ali samo zadnja,prednje ne..

Zadnje su 100% vidi se iz aviona, lako za prednje, tu moraju iti napred 11.2 ili 12.4 - 24, onda to vuče.

Jel bi se dale navuči šire gume na ovu felgu??
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Lijep je nema se sta reci, nevidim godiste a cijena hmmm mozda malo prevec opet kazem ovisi o godistu i radnim satima tj koliko je "pregazio" jutara
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Da je jedno 50-55 tisučica....pa nebi bilo žao čovjeku popravit da se baš i nešt potga...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Ova 3 izvod kaj ima,,sad možda ima 1 ručicu u kabini samo s ljeve strane i to su 2 crijeva,a jedno je stavljeno dodatno kao na svakome IMT..

Ili ima razvodnik sa 2 ručice,ali fali jedno crijevo..


Zadnje gume su previše napumpate zrakom,pa se dobije dojam kao da nisu radialne,treba ispustit tlak iz njih na pola..
 
B

Bobo

Guest
Sanana, petoletkin razvodnik koji se ugradjuje u IMT traktore je dupli, ali svaka komanda ima rucicu preko koje se preklapa jednoradni ili dvoradni nacin rada. jedan razvodnik mu sluzi za npr. plug okretac s dva crijeva, a drugi razvodnik mu je za kipanje prikolica, rad s beracem i tako...

Lako se i u drugi razvodnik uvrne jos jedno crijevo, da i on moze biti dvoradni a kad kipas prikolicu, samo ruckicu na toj komandi prebacis u jednoradni polozaj i to je sva mudrost. Jako dobro napravljeni i zamisljeni razvodnici.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,077
Zadnje su 100% vidi se iz aviona, lako za prednje, tu moraju iti napred 11.2 ili 12.4 - 24, onda to vuče.

Jel bi se dale navuči šire gume na ovu felgu??

11,2-24 ti je 320/70-24". Idu na istu felgu.
12,4-24 mislim da nisu bile.
Tri izvoda za kiper: no i za te postoji šira dimenzija: 360/70-24"

Kiper izvodi:
1 dvoradni i jedan jednoradni. Ili jedan dvoradni i povrat ulja.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Sanana, petoletkin razvodnik koji se ugradjuje u IMT traktore je dupli, ali svaka komanda ima rucicu preko koje se preklapa jednoradni ili dvoradni nacin rada. jedan razvodnik mu sluzi za npr. plug okretac s dva crijeva, a drugi razvodnik mu je za kipanje prikolica, rad s beracem i tako...

Lako se i u drugi razvodnik uvrne jos jedno crijevo, da i on moze biti dvoradni a kad kipas prikolicu, samo ruckicu na toj komandi prebacis u jednoradni polozaj i to je sva mudrost. Jako dobro napravljeni i zamisljeni razvodnici.

Aha...jasno ko dan!! :drinkers:

Nego u vezi prednjih guma, ima 9.5-24, jel može na tu istu felgu 11.2 ili 12.4-24 ?????

Hvala ZJ, preduhitril si me :)





A pazi ovo...interesantno postavljeno, a pare nisu neke prevelike....558 je oduvjek bil dobar traktor, samo me brine kak je na volanu težak pogotovo sad s ovim utovarivačem...
http://www.njuskalo.hr/traktori/imt-558-oglas-3350713

I kakav je ovo motor na novom 539 kad su kompresor i mjerač ulja s desne strane????????
http://www.njuskalo.hr/traktori/imt-539-dli-2005-godiste-oglas-4268753
 
Posljednje uređivanje:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,077
Neznam koja je felga za 9,5-24. 320/70 može na relativno usku felgu. Jedino bi malo bile agresivnije radi većeg promjera od 9,5-24 (ne koristiti na tvrdom i na cesti).

558 vrijedi te novce. Pogledaj koliko Matija cijeni U445, starijaga 3 godine.

Ovaj motor na 539 bi mogel biti Bugarin VaMo (tamo):finga:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
cini mi se skup? :scratch
ne kazem da ne vrijedi ali skup. doda se jos malo i dobijes novi sa racunom, povrat pdv-a i sve ostalo.. jedino ne toliko opreme
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
ali to je cjena bez poreza dodaj porez i to je blizu 250000 kn

U startu da,ali kasnije se porez povrati,naravno za onoga ko je u sustavu PDV-a.

AL treba i pogledat da je ovaj traktor opremljen skoro pa FULL,fali mu PH+kardan,ali sve ostalo kaj ima na sebi vrijedi 10-15 000e,od dodatne opreme samo..

Ovakav novi bi mogao bit u cijeni oko 45-50 000e+pdv...
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Aha...jasno ko dan!! :drinkers:

Nego u vezi prednjih guma, ima 9.5-24, jel može na tu istu felgu 11.2 ili 12.4-24 ?????

Hvala ZJ, preduhitril si me :)





A pazi ovo...interesantno postavljeno, a pare nisu neke prevelike....558 je oduvjek bil dobar traktor, samo me brine kak je na volanu težak pogotovo sad s ovim utovarivačem...
http://www.njuskalo.hr/traktori/imt-558-oglas-3350713

I kakav je ovo motor na novom 539 kad su kompresor i mjerač ulja s desne strane????????
http://www.njuskalo.hr/traktori/imt-539-dli-2005-godiste-oglas-4268753

nikad nisam vidio traktor koji ima mjerač ulj sa desne strane
 

Najnoviji postovi

Na vrh