• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,077
Sameovi motori serije 1000 imaju šipku s desne strane. Nemam niti jednu sliku da ti pokažem.
Dakle, svi Samei Huerlimanni i Lamborgniniji imaju tak (ne oni koji imaju Deutz motor).
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
traktor izgleda uredno, rijedak model i sve to ali 72 tkn?
"malo" su napumpane cijene. ja sam prodao mf-a 2god mladjeg koji je 2 kategorije bolji traktor za nesto sitno vise..
 
B

Bobo

Guest
587 uopce nije rijedak model... I ja sam to mislio dok u mom kraju nisam vidio jedan obican i jedan DV i obadva u super stanju... Ni jedan nije placen puno novca i mladje su godiste i jedan i drugi...

tako da ne znam bas da ce dobiti 70 000 Kn za njega, ali nada umire poslijednja.

MISLIM da sam cuo da se ovaj obican 587 prodaje i da ne trazi lik puno oko 5-6 000€ No to nije sigurno, jer je sve to rekla-kazala.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
587 uopce nije rijedak model... I ja sam to mislio dok u mom kraju nisam vidio jedan obican i jedan DV i obadva u super stanju... Ni jedan nije placen puno novca i mladje su godiste i jedan i drugi...

tako da ne znam bas da ce dobiti 70 000 Kn za njega, ali nada umire poslijednja.

MISLIM da sam cuo da se ovaj obican 587 prodaje i da ne trazi lik puno oko 5-6 000€ No to nije sigurno, jer je sve to rekla-kazala.

I Bobo kakav je motor nakraju na njemu, običan S44 ili ne???
Jel ima 85 Ks??
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
izgleda da je :roll:

a ja baš mislio kako čemo tržit za zadnje felge sa gumama,hehe
pošto ajkuli ne trebaju za međurednu ;)
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
je moj je, ako se zaradi koji euro OK,ako ne samo provjeravam a ništa od trgovine za kotače i ako ostane jer sa ovima mi je baš kako bi rekla moja djeca cooooooooooooool a i ide prek 4 banke a felga je zbilja teška jer sam bio prošli tjedan kod vulkanizera i skidali zadnji kotač ,jebo ga onaj tko odli taj uteg:rolfer::rolfer:
 
B

Bobo

Guest
I Bobo kakav je motor nakraju na njemu, običan S44 ili ne???
Jel ima 85 Ks??


Trebao bi biti s44 na njemu, no mozda se i varam... Iskreno NEMAM POJMA...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma da imam 3 puta nema šanse,imam još malo uvjetne za takova sranja a za te novce bi riješio puno bitnije stvari u životu ali vjerujem da neki siromašak bude kupio da mu stoji pokraj kakvog trofeja a inače mrzim i prezirem lov:madmana::madmana:
 

Najnoviji postovi

Na vrh