• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
pa crveni zetor:mrgreen: da nisi daltonist:mrgreen:

a reko da je crni
pa naravno da nisam daltonja
pa kakva je to hauba takve nisam videl na zetorima malo mi lici na dajcovu habu
a majstor je tel i gume u crveno pofrarbat al mu nije bas supijelo
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Skupo...možeš uzet željezaru, 2-3 brodogradilišta, za par kuna.....možda dobiješ i kakav rabat na količinu:axe:
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
pa ja sam i mislio na limariju za motor se vidi da je zetorov po filterima i crijevima
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,319
Skupo...možeš uzet željezaru, 2-3 brodogradilišta, za par kuna.....možda dobiješ i kakav rabat na količinu:axe:
Ah ti Samoborčeki :lol:
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
kaj da ti velim....
...gle s čime su u Zagreb išli...:shock:...ili je možda bilo obratno:madmana:
čuučuuu
ID_834_2011313222110.jpg
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
nije zelena idila jer ovaj u sredini ima sivi krov kabine,a i da je idila zašto je prodaje:finga::finga::finga::finga::finga::finga:
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Marko krov je nebitan,bitna je hauba :finga:

Toma,možda prodaje jer če kupit jednog večeg u tu ergelu pošto je kupio Agrofarma istih konja i što je ovaj Agroplus
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Viš da taj ima Agrotrona nekog oko 150 ks i manjeg Agrofarma 80 ili 100, pametnom dosta ;)
Pa agroplus može van iz dvorišta, pošto mu tri slična, a 2 ista netrebaju :)
 
B

Bobo

Guest
Posljednje uređivanje od moderatora:
B

Bobo

Guest
Kad nekome zelis podvaliti, onda stavis JAKO PRIMAMLJIV oglas na njuskalo i broj mobitela doticne osobe i promatraj sto ce se dogadjati iducih 5-6 dana...
 

Najnoviji postovi

Na vrh