• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
jel je iz BJ kraja il nije ,malo šale al neka ,bolje nego da glumi nekog prefriganera:rolleyess::rolleyess:
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Interesantno je i to što nezna brojat ili sam ja lud...kolko vidim po slikama to su tanjurače 20 diskova a ne 24
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Traktor styer duplak, 1979, ne izgleda lose za 5000 EURA, cini mi se povoljno, mozda nekog zanima
http://www.pik.ba/artikal/914116/steyer-traktor/

Prava masinka, naravno pod uslovom da je redovno odrzavana. Kod nas je takav identican samo bez prednje vuce godinama je obradjivao oko 30-35ha zemlje. Majstora je posjetio svega nekoliko puta, da je cuvan nebi ni toliko 8)
Da je imao prednju vucu novi skoro vrijeme nebi dosao u dvoriste ;)
A ovaj sve to ima tako da je odlican omjer ulozenog i dobijenog, samo ga treba dobro pregledati jer su dijelovi papreno skupi, a majstori slabi
I da posebna pohvala na mjenjac, nesto savrseno ( s obzirom na godine)Izbor brzina fenomenalan, nema da kao sto se zna u drugih desiti da fali izmedju dvije postojece jos jedna pa da bude taman, svaki put me ocara :supz:, tako jednastavno, a tako perfektno :prayer:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
pa cijena i nije neka jeftina ipak je to 82. godište...sve je super osim dijelova za njega-skupo za popiz.iti , ne znam za tu seriju ali noviji su me iznenadili koliki anjšlag imaju, možda čak i najveći što sam vidio na traktoru s prvom vučom
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Ako je sve u redu, cijena je i vise nego korektna. Traktor je 79. godiste, kod nas je 72. godiste pa sta. Jednostavno receno, svabo je to napravio da traje i traje
Smije uz bok sa pola ovih novijih da stane
 
Posljednje uređivanje:

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
ne smijem ti reči kako bi ja ali još se može na izjavu i svijedoke, odeš na sava-otpad i tražiš račun... ima finti!!!
samo provijeriš prvo broj da nije maznut
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
ne smijem ti reči kako bi ja ali još se može na izjavu i svijedoke, odeš na sava-otpad i tražiš račun... ima finti!!!
samo provijeriš prvo broj da nije maznut

I ti stvarno vjerujes da traktor nije bio nikad proknjizen negdje tesko,ako je u evidenciji policije mozes se slikat jedino da brusis brojeve pa da ti kucaju ponovo ali cemo se zajebavat da ulozis 20000 kuna onda i ti dodu po njega. Po meni neisplativi rizik jel da je to lako svi bi to radili Karabaja!
Slabe su to finte! Nekad su bile dobre jel je islo, ali danas sve teze!
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
neznam ja se nebi igra
još gore ako je traktor od milorada pupovca tad si nagrebusio
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
tko ne riskira.......
ma kucanje brojeva je davno davno bilo popularno, a što npr. imaš još jednog takvog s papirima, i njega registriraš a na ovoga zvizneš tablu i prometnu.....
ima kombinacija ali vam ne smijem reči:butthead:
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
tko ne riskira.......
ma kucanje brojeva je davno davno bilo popularno, a što npr. imaš još jednog takvog s papirima, i njega registriraš a na ovoga zvizneš tablu i prometnu.....
ima kombinacija ali vam ne smijem reči:butthead:


I di ti je tu opet racunaca? Tog drugog moras dobit na poklon pa ti se onda tek isplati ili si ga stvarno kupio za male pare... a to je manje moguce...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ovo je neki umjetnički model ali majstor si dao truda:prayer::prayer:
 

Najnoviji postovi

Na vrh