• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

rajnski

Član
Tu od
22 Svi 2010
Poruka
184
ma ta cijena ne može bit nikak prava...za 144 kn možeš jedino metlu kupit i četku za WC :)
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma tko ti nema orginal papire ili ovjereno od bilježnika stjeraj ga u krasni,traži dalje,ja sam prodao prije tri tjedna traktor i nakon dva dana vidim ga na njuškalu pofarban za prodaju,nazvao sam gospodina i drugi dan dogovorili prijepis,tako da ja skinuo moje tablice a njemu nek je sretno sa preprodajom:axe:
 

Nixa

Član
Tu od
24 Kol 2008
Poruka
255
Meni su najsmješniji likovi koji prodaju traktore iz francuske ili njemačke a sami nemaju love niti da ih kupe i dovezu.
Zovem oglas, kaže traktor je u Njemačkoj, kažem mu dobro čovjek kada će traktor biti u Hrvatskoj da ga mogu pogledat.
Kaže on meni pa trebamo sjest u auto i za njemačku kao "ako sam pravi kupac".

hahahahaha

Što sve ljudima pada napamet...
 
B

BAGERISTA

Guest
Meni su najsmješniji likovi koji prodaju traktore iz francuske ili njemačke a sami nemaju love niti da ih kupe i dovezu.
Zovem oglas, kaže traktor je u Njemačkoj, kažem mu dobro čovjek kada će traktor biti u Hrvatskoj da ga mogu pogledat.
Kaže on meni pa trebamo sjest u auto i za njemačku kao "ako sam pravi kupac".

hahahahaha

Što sve ljudima pada napamet...

Misle,,,da ih vozikaš,,,i da im plačaš,,,sve troškove,(i da on priča za tebe),,i da pare trgaš na stablu...
Pa ja osobno kad sam tražio bager,,,ima sam priliku naletit na takve,,,i ono idemo zajedno,,pa biraj,,...:axe::axe:,,,e pa ljepo sam i birao,,,i ono šta sam spustio bilo moje,,,a ne da se on bogati preko mojih leđa....:madmana:

A da ne pričamo,,,prepotentnost,,i on zna sve i kako..:supris::shock:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
idem danas obnoviti oglase na njuskalu.
deakriviram ih, idem obnoviti kada tamo obavijest. nemogu obnoviti oglas ili postaviti novi dok ne upisem oib. zbog sprijecavanja obavljanja neregistrirane djelatnosti. .
koji k....?! :mad:
imaju ime prezime, adresu, broj kucnog telefona. zasto im jos oib treba? nisam ga dao. nek se saftaju jos malo.. :butthead:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
isti slučaj i kod mene a neka im ga i onako se slabo prodaje sve neke kompenzacije i slično ,keš tamo negdje u magli se nazire:partyman:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
niste valjda tako naivni da upisujete prave podatke ?..doć će poreza ..e tako je to u uređenim demokracijama ....ide sve na mjesto
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
pa tak je sad i na radio banovini
danas malo slušal i ono žena kaže za predaju oglasa treba ime prezime br. telefona oib i još nekaj ali kad govore pglas ništa od toga ne kažu osim br.telefona
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
niste valjda tako naivni da upisujete prave podatke ?..doć će poreza ..e tako je to u uređenim demokracijama ....ide sve na mjesto

A rekli su da nismo bili slobodni u socijalizmu. A kaj je onda ovo???
Danas se samo spominju ljudska prava, a o slobodi više niti govora.
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Ti oglasi sa jako niskim cenama,ja sam par put nazival i nikad se niko ne javi.I ljudi koji se bave švercom traktora su mi rekli da je to ako švercer nanišani neki slični traktor,onda objavi oglas sa tom niskom cenom,ili više njih čak,tak da more pred čovekom od koga kupuje traktor reći kao da su cene takve,niske,pa ne vredi ovo,i tak mu spusti cenu.A i ljudi znaju za......ti jedni druge pa objavljuju bezvezne oglase.Ak se neko sjeća "I Bobo je prodaval svoje traktore".
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
nemam nikakav oglas nit komentar več jedno pitanje..dal se i vama nekad pojavi neki m.njuškalo.hr umjesto njuškalo.hr..???

meni nekad dođe to a stisnjem njuškalo.hr..i piše na tom m.njuškalo.hr Beta..dal i vama otvara tak il ne..mislimm baš je glup taj Beta..:oops:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
desilo mi se par puta. ne kuzim zasto i sta bi to trebalo biti..
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
ako ti se dogodi, klikneš dolje lijevo desktop verzija i opet dobro

ee hvala..ma glup je taj..slike neke duplo manje..niš se nevidi..i sve nakak čudno..baš bezveze..:rolleyess:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
m.njuskalo.hr je skracena (pojednostavljena) verzija oglasa namjenjema mobilnim telefonima
 

Najnoviji postovi

Na vrh