• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Ma lik je lud 100 gradi...:rolfer:...to je od noje, valjda...
A najjače mi je na kraju, Multlock za talijana:rolfer:, pa od koga...Ciccioline možda:butthead:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
čovjek je sve iznio pa ima za sve u detalje ,samo ako se sve uspije shvatiti:partyman:
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
niše se ne klima ko na golf dizelu od 1 od 4 a za ostale neznam
frajer je carrrr :prayer::prayer::prayer:
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
limarija nigdnje trula a ne oplovi koji su truli kad izađu iz salona na friški zrak
hahahaha lik je lud , a tek "prostitutka ovjes"!!!
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
za koji dan bude u crnoj kronici,podavač alfe razbio potencijalnog kupca zbog prigovora upučenog prema alfi
 
H

Hrvach

Guest
:prayer::lol::lol: Ja ne vjerujem :lol::lol::lol:
...auto ima odličan tzv Prostitutka ovjes (drži se ceste ko kurva kurca)....:lol:
E pa dao bi mu 1500€ samo da ih imam jel je lik kraljina kakve nema
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
http://www.njuskalo.hr/oprema-obrada-tla/podrivac-oglas-3882781

tekst oglasa:

NE KUPUJTE OVAJ PODRIVAČ sa slike.

Ja sam ga kupio i vrijedi samo da se baci u staro željezo. Sa 80 ks traktorom su mi popucali vijci i smotala se glavna greda koja nosi noževe. Ako želite još pojedinosti, nazovite me. Vrijedi koliko je težak!


podrivac-slika-9874108.jpg


ako je stvarno tako, svaka cast na ovome!
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
http://www.njuskalo.hr/oprema-obrada-tla/podrivac-oglas-3882781

tekst oglasa:

NE KUPUJTE OVAJ PODRIVAČ sa slike.

Ja sam ga kupio i vrijedi samo da se baci u staro željezo. Sa 80 ks traktorom su mi popucali vijci i smotala se glavna greda koja nosi noževe. Ako želite još pojedinosti, nazovite me. Vrijedi koliko je težak!


podrivac-slika-9874108.jpg


ako je stvarno tako, svaka cast na ovome!
Cijenim trud i suosječam sa razočaranjem..ali prema tome trebalo bi pola oglasa prijaviti , etikatirati da ne govorim cijene ..isto tak oglase tu na forumu .
Tko ti je kriv kaj si uzeo neatestiran prizvod , sklepan od matrijala s otpada .
Navek je bilo bedaka ,naivaca itd . pregrizi knedlu i pamet vglavu .
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
http://www.njuskalo.hr/oprema-obrada-tla/podrivac-oglas-3882781

tekst oglasa:

NE KUPUJTE OVAJ PODRIVAČ sa slike.

Ja sam ga kupio i vrijedi samo da se baci u staro željezo. Sa 80 ks traktorom su mi popucali vijci i smotala se glavna greda koja nosi noževe. Ako želite još pojedinosti, nazovite me. Vrijedi koliko je težak!


podrivac-slika-9874108.jpg


ako je stvarno tako, svaka cast na ovome!

Dobro da znam bas sam se brusio na takvoga sa tri radna tijela.
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
neznam u cemu je problem,ja imam takav podrivac,i traktor 90 ks,vukao ga je do rame,i nije se ništa pomotalo.
Također član Antonio JD im ovakav sa 3 radna tjela ako se ne varam,i ništa se ne žali.
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Pa no,govorim o baš takvom,od istog čovijeka kupljeno.
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
a ako kod dine nije tvrdo tlo ja neznam gdje je pa jeste pogledali slike iz oranja
a možda je on smotan pa ga je sjebo odnosno ne zna ga voziti:lol::lol::lol::lol:
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Dobro,nije baš svugdje tako tvrdo,ali puštam ga koliko traktor može vuč,a to je skoro do rame,hehe.
Pa čupao sam s njim korjenje i sve.i opet se ništa nije desilo.
ovo je malo off,ali ne želim da se obruka dobar proizvod.
ovo je slika mojeg,malo je drugačije izvedem,ali to je ustvari to.
isti lik to radi.
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
te gume se takve prave za traktore,nisu to gume sa prikolica nego se one ugrađuju na komunalne traktore koji kose travu i kanale pokraj ceste, a razlog stavljanja takvih guma je taj da se one na asfalfu troše duplo sporije tj mogu duže trajati,mana im je da nemaju baš neka dobra vučna svojstva
 

Najnoviji postovi

Na vrh