• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
da,kaći se dolje,kočnice nema,ima čovjek 539 i kaći je na gornju malo gadno za vidjet ,ali prijevoz obavi
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
ma odličan,samo neznam kai mu znači ovo za brzinu 45 DINA..
mi smo išli glet onu plavu prikolicu i to je totalni krš,gume sve 4 prazne,šasija jako zavinuta...
DINA je valjda mislio na Dynashift mjenjač..
slažem se prije je pisao cijenu sad više ne stavlja koliko vrijedi??
Valjda nije napisao cijenu da ga ljudi čim više zovu :(nerd):
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
neznam šta mu je još,ali ako je nešto u kvaru sa mehanikom onda si nahebo ako ga kupiš,djelovi za njih su užasno skupi tak da ako ne neki veči kvar onda,se ne isplati popravljati ga...
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Taj traktor stoji več jako jako dugo,e sad kaj je s njim neznam točno,inače sam dosta blizu tog traktora pa ga svako malo u prolazu vidim kak stoji i propada,inače tip ima puno dvorište kojekakvih starih kamijona i pretežito i poneki stroj al navodno ništ neče prodat,tak sam barem čuo
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Taj traktor stoji več jako jako dugo,e sad kaj je s njim neznam točno,inače sam dosta blizu tog traktora pa ga svako malo u prolazu vidim kak stoji i propada,inače tip ima puno dvorište kojekakvih starih kamijona i pretežito i poneki stroj al navodno ništ neče prodat,tak sam barem čuo

ajd kolega ak nije problem da saznaš malo više o tom stroju..kum mi se interesira al neznamo šta je točno na stvari..živio :icon_pidu:
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
ajd kolega ak nije problem da saznaš malo više o tom stroju..kum mi se interesira al neznamo šta je točno na stvari..živio :icon_pidu:

Po izgledu se vidi da se naradil u šumi a dobro znamo što je šuma za traktor...
getriba garant u rasulu, hidraulika premorena ( a i fali odtraga jedan vanjski cilindar, i kajjaznam šta), Gume stražnje neorginalna dimenzija, motor ko zna kakav je .....

Ja za to nebi dal više od 3000 eur, jer ti treba još minimum 5000 da ga dovedeš u red...
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
ma odličan,samo neznam kai mu znači ovo za brzinu 45 DINA..
mi smo išli glet onu plavu prikolicu i to je totalni krš,gume sve 4 prazne,šasija jako zavinuta...

misliš na ovu kipericu bez poda
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Ja prošle godine kupio za 100 eura stari tip,onaj prvi sa metalnim pločama-sitima,i još ju treba malo sposredit,sad bi najrađe išao po ovu a svoju nekome dao za 500kn pa i manje
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,701
Ja prošle godine kupio za 100 eura stari tip,onaj prvi sa metalnim pločama-sitima,i još ju treba malo sposredit,sad bi najrađe išao po ovu a svoju nekome dao za 500kn pa i manje

tak sam ja napravio, prodao staru za 600 kn i uzeo takvu, sam šta je moja bila u 5 puta gorem stanju, sve zapeklo i zahrđalo, i još dao 1200 kn za nju.. ovo je prava prilika, samo ako je to prava slika.. na njuškalu su takve po 3000 kn
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Sutra u jutro zovem da vidim o čem se radi ako je ispravna i ta sa slike idem popodne po nju
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
kolega, jesi zvao oglas? :)

Zvao jučer,sijačica se nalazi u okolici V Gorice,cijema je ta,al nije ta sa slike nego navodno takva ista,kaže tip mehanički je ispravna al pošto nije dvije god korištena i stoji vani da je hrđava i da ju treba farbat

Tak da nisam išao gledat jer mi se ovak po priči učinilo da nije baš neke,nije ju neke exstra hvalio a i potrošio sam pare za nove cipele za IMT-ja pa bu dobra i ova stara sijačica koju imam
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
ja mislim da bi mu to bilo previše, 1.60 mu je trag, a mislim da bi mu gornja granica bila 1.80m
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,114
ja mislim da bi mu to bilo previše, 1.60 mu je trag, a mislim da bi mu gornja granica bila 1.80m

Ja sam radio sa 565 sa 2m rd bez problema.

Koliko konja ima taj zetor?
 

Najnoviji postovi

Na vrh