• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
malo sam rekao, širina mu je oko 1.80m sa 14.9 gumama i mislim da bi mu rotodrljača od 1.80 možda pokrivala trag, a 2m mu je puno, bar u mojoj zemlji a trebalo bi mu bit puno i u ostalim, jer ako gledaš nekad je 70ks malo za 2.5m, a da 50ks onda goni 2m, oće samo koliko dugo.

Na tom Sameu je jedino boja u odličnom stanju, napravio je jedno 10 000r/h onda su ga prefarbali i super traktor samo je lakše poslove radio.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,389
hmm ja sam sad malo bolje pogledo sliku i mislim da piše il 6190rs il 690rs tak mi zgleda
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Takvu balirku je nedavno kupio jedan lik iz sela,samo nije zelene nego crvene boje,ali je krone 125 i tjera ju sa 558 i sjenažu bolje napravi od prijatelja koji ima rp200 i tjera ju sa dajcom 70ks i od kolege koji ima clasovu 44 i samu 90ks
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
Ovo je prilika!

crveni ( export ) RX170 se jako rijedko viđa :)

torpedo-rx-slika-22216926.jpg


http://www.njuskalo.hr/traktori/torpedo-rx-oglas-7843137
 
B

bosniahos

Guest
Em je iz Eu em star,nizak,možda ni ne zadovoljava uvoz.Kad staviš gume još nove,doči če te duplo više.Dali su svi ti modeli tako niži ili je to neka personalizacija.
 

Najnoviji postovi

Na vrh