• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Pozdrav..

Ne znam gdje da pitam, pa da probam ovdje...

Može li mi netko dati link stranice (nešto slično PIK-u ili Njuškalu) ali da su stranice talijanske i njemačke... Ne treba mi onaj agriaffaires (poljoprivredni oglasnik) nego ovi oglasnici na kojim se prodaje sve i svašta...

Hvala, LP
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
Može jedan savjet što se tiče ovog traktora, naime dali je moguće registrirat ga ako nema papire i jel bolje isplativo uzet bez ili sa papirima


http://m.njuskalo.hr/traktori/imt-533-massey-ferguson-oglas-8039596

A kako bi ti to registriral a nemaš papire?

Nema šanse to registrirat. traktor bez papira se kupuje samo ako si u nekoj zabiti di ti je prvi susjed na 3 tjedna jahanja i ako taj susjed prodaje traktor. Da te prva patrola zaustavi i pita papire koje moraš imat i da ga na prikolici voziš - traktor ti ode u žicu i ostal si bez njega jer nemožeš dokazat porijeklo...
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Pozdrav..

Ne znam gdje da pitam, pa da probam ovdje...

Može li mi netko dati link stranice (nešto slično PIK-u ili Njuškalu) ali da su stranice talijanske i njemačke... Ne treba mi onaj agriaffaires (poljoprivredni oglasnik) nego ovi oglasnici na kojim se prodaje sve i svašta...

Hvala, LP


Itko ??? Trebaju mi oglasnici na kojim se prodaje sve i svašta (od odjeće pa do kuća, traktora i sl..., a ne samo poljoprivredna mehanizacija..

Hvala
 

Najnoviji postovi

Na vrh