• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Decki moji,neki dan sam bio kod tog Zdravka u Strizivojni,bili smo na novocomercovoj prezentaciji na Krndiji,reko ovo nije daleko,ajde da vidimo.
Stvarno,nemaaa sta nema,a sve krs,groblje,lesevi,nadam se da ste shvatili. :)
Covjek je stvarno legenda,malo smo ga i zezali sto se tice tih strojeva,covjek se sali i na svoj racun. Voli se igrat sa bojama,hehe,90% tih stvari uzme za đabe u tim raznim kombinatima ili plati nesto sitno,prefarba,pa ako na cemu uhvati koju kunu,njemu puna saka brade.
Nije to otpad kako neko misli,ima to svoj neki red,traktori na jednoj strani,strojevi na drugoj,sve poslagano,plugovi na hrpi,balirke na hrpi,silokombajni na hrpi,itd.
i naravno,te cijene na njuskalu su tak radi reda,to skidas odmah na pola :D
tu nema nista kompletno,jedino ako netko ima debelu volju za slagat.
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
DINO jel si vidio dali možda ima koji imt 533 ili 539 na lageru.

hmm,ne.
Od tih manjih ima tamo neki IHC.
Od imt-a ima 558 i 5106,ima i rakovica 60 ako ti nije to veliko.
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Jel ima ko problema sa njuškalom,stavim oglas i uspješno ga podigne na njuškalo al recimo dr dan mi izbacuje da je oglas neaktivan,i tako več par puta:fiery:
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
Jel ima ko problema sa njuškalom,stavim oglas i uspješno ga podigne na njuškalo al recimo dr dan mi izbacuje da je oglas neaktivan,i tako več par puta:fiery:

sigurno nisi napravio nesta po njihovim pravilima! ili si nerealnu cijenu stavio ili nesta slicno
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Da možda zbog cijene jer sam stavio 100kn kao simboličnu cijenu, probat ču stavit normalnu pa ču vidit
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
taj je oko 70 km od mene..granica mursko središče je isto oko 35 km...traktor dobro izgleda..
 

Najnoviji postovi

Na vrh