• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
To je imt-ova sijačica,još se vidi ona bijela naljepnica na kojoj je imt-ov znak,ljudi prodaju a neznaju što prodaju
 

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
na to sam i mislio samo što je lik stavio sliku dvice,prikolica =koliko para toliko i muzike
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
znam da nebi jeftinije prošao...budemo prvom prilikom skoknuli ju pogledati...imamo do nje kojih 30 km....a nešto bi nam trebala malo veča prikolica,a to je malo para...budemo vidli kaj je z njom...
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
i tu smo več gledali...kad bude vremena budemo pogledali tih par jeftinih...a ovu drugu sliku je stavio danas,jučer smo ju tledali i te slike nije bilo
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
bome skup je to sport..ni taj plin sigurno nije baš jeftin,a ako nema snage onda bolje ugraditi turbo,pa bude imal više snage,i sigurno bi jeftinije prošal...
@davor
jel to tvoja prikolica?
ako se ne vara to se kapči na donju vuču,a nama nebi pasala jer je traktor dosta visok i onda bi stajala dosta nagnuta prema nazad,a kolko vidim nema ni kočnice...
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ma odličan,samo neznam kai mu znači ovo za brzinu 45 DINA..
mi smo išli glet onu plavu prikolicu i to je totalni krš,gume sve 4 prazne,šasija jako zavinuta...
 

Najnoviji postovi

Na vrh