• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
592

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
malo mi je čudan oglas, zamjena dajca za ursusa??
sa dobrog konja na lošeg magarca (me nislim na veličinu nego kvalitetu).
a u isto vrijeme ima i ovo u oglasniku:
http://www.njuskalo.hr/traktori/deutz-3006-oglas-1550396

Da malo je čudno šta skače na ursusa ili imt-a ali možda čovjeku netreba tako jak traktor,jer ta 60-detesetka je stvarno jaka,vuče tanjurače 28diskova u 3brzoj dokazano,traktor ako ima motor uredan onda je to stroj i niko neče zažalit ako ga kupi,jer takvi traktori imaju snage na pretek
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
svi ovi deutzi kaj ste stavili su orginal njemački,a lako se to i vidi po koljevci kak ima i za utege sve skupa...ovu 100 06 smo ja i tata išli gledat...ali to je bio čisti KRŠ od traktora,motor loš,hidraulika nije radila,poluge od hidraulike nije imal,limarija živi užas jedna stražnja guma je bila sva ispucala,a čak nisu niti bile iste,getriba prednja vuča ZF u odličnom stanju,ali sve se to dalo posrediti,baš smo mi išli po njega i kad dođemo tam nakon par dana i kaže gazda prije 3 sata ga je odvezal kupac...cjenil ga je oko 40000 kn

@Dado daj mi reci nakon kojeg prolaza ide u 3. brzoj??
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Na ravnom polju šogor je tanjral sa tanjuračama 28 diskova sa bratovim deutzom 60ks u trečoj brzoj drugi prolaz
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Na ravnom polju šogor je tanjral sa tanjuračama 28 diskova sa bratovim deutzom 60ks u trečoj brzoj drugi prolaz

tak da,ja reko da misliš odma u prvom prolazu,pa valjda bi z traktora zletel kak bi skakal:icon_rofl:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Vidjao sam ga na cesti, iz daleka izgledo traktor okej. Upamtio sam ga po auspuhu. Mislim da mu kocnice moraju bit super ispravne obzirom na zemlju na kojoj sam ga vidio da radi.

Marko ti si bas slab na ove 136ice a? drago mi je da ti se ti traktori svidjaju ali ipak mislim da ti imas nesto nekoliko klasa kvalitetnije i udobnije.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Vidjao sam ga na cesti, iz daleka izgledo traktor okej. Upamtio sam ga po auspuhu. Mislim da mu kocnice moraju bit super ispravne obzirom na zemlju na kojoj sam ga vidio da radi.

Marko ti si bas slab na ove 136ice a? drago mi je da ti se ti traktori svidjaju ali ipak mislim da ti imas nesto nekoliko klasa kvalitetnije i udobnije.
"Slabiji" sam na 5170 u zadnje vrijeme više nego na 5136:cool2:
A ćuj ljepi su mi takvi traktori i stvarno mi ga želja imat..Znam da imam bolji traktor i to sve ali nekako bi bolje htio imat "Veliki IMT" nego ovaj koji imam..Zato kaj takav malo košta a puno može zaradit....Valjda tako razmišljam pošto sam još mlad,pitanje je kak ču razmišljat za 20-30godina..:(wasntme):
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
na ovog neznaš dal da plačeš ili da se smiješ:icon_axe::icon_axe:
pa za te pare bi si napravil novoga:icon_rofl:
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
na ovog neznaš dal da plačeš ili da se smiješ:icon_axe::icon_axe:
pa za te pare bi si napravil novoga:icon_rofl:
logičnije bi bilo da tu cijenu on plati nekome da ga raskrči od nereda i odveze.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
mah pitaj boga na kaj misli..nego da se nadovežem na onaj ogčlas o onom DEUTZ 100 06
evo to je on prije nego je sređen


 

Najnoviji postovi

Na vrh