• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Za 5500 € sam mogao kupiti John Deere 2040 bez prednje vuče,
doduše '81. godište, ali u odličnom stanju, čovjek ga je pazio i jako malo radio
s njim, 70 ks jel, tako da je ovaj cijena IMT-a apsurdna.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Tako nešto je puno bolje za kupiti ,pošto nisu skupi. Kao npr mjenjač u zapadnom traktoru ,kad ode košta kao ovaj cijeli.
http://www.njuskalo.hr/traktori/imt-540-oglas-7779320
Jedan dobar 540...

Točno je da je jako dobar taj 540. Ima nove guma iza 13.6-28, dodatne pumpa hidraulike s 2 para izvoda, hidro volan, to je ona mala i kratka serija takvih:icon_pray:, imam jedan primjerak tu u mojoj okolici.
No cjena je definitivno pretjerana. 5.000€ ni cent više, no i to ej puno ako dobije!.
Moral bi ga nazvati i dati ponudu da vidim kakvog je raspoloženja čovjek :)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ovaj 7340 je par km od mene, poznajem i traktor i čovjeka :)

Traktor je isti ko i od kolege Belca i isto radi s sjetvenom kombinacijom od 2,5m, čovjek ima farmu svinja ako se ne varam. Traktor prodaje sigurno zbog kupnje večeg.
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
Ovaj 7340 je par km od mene, poznajem i traktor i čovjeka :)

Traktor je isti ko i od kolege Belca i isto radi s sjetvenom kombinacijom od 2,5m, čovjek ima farmu svinja ako se ne varam. Traktor prodaje sigurno zbog kupnje večeg.

ma jok to od kerečenija...da je mažen i pažen to je,a najviše je bil u prevozu repe...sad radni sati...neznam...malo mi to malo...:icon_rolleyes:
 
N

Nevjernik

Guest
Točno je da je jako dobar taj 540. Ima nove guma iza 13.6-28, dodatne pumpa hidraulike s 2 para izvoda, hidro volan, to je ona mala i kratka serija takvih:icon_pray:, imam jedan primjerak tu u mojoj okolici.
No cjena je definitivno pretjerana. 5.000€ ni cent više, no i to ej puno ako dobije!.
Moral bi ga nazvati i dati ponudu da vidim kakvog je raspoloženja čovjek :)

To sam i rekao da je traktor dobar a cijena loša lud čovjek.
Nikad ne bude dobio to...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
ma jok to od kerečenija...da je mažen i pažen to je,a najviše je bil u prevozu repe...sad radni sati...neznam...malo mi to malo...:icon_rolleyes:

Pa na njega sem i mislil:(happy):
Jel nema on onu farmu svinja iza??
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
Pa na njega sem i mislil:(happy):
Jel nema on onu farmu svinja iza??
ma jok,ima nešto krava i bikova,a sije dosta šećerne repe i ide sa kumom uslužno vadit i vozit repu,lani je kupil veću fligelicu i sad bude valjda i većeg traktora kupoval...

Ovaj je zbilja sređen ali za ove novce jedan solidan Fiat ima sigurno,http://www.njuskalo.hr/traktori/torpedo-75a-adriatik-oglas-7793933
ima i sa utovarivačem,a ovo je ipak traktor za klasu bolji...http://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-deutz-fahr-agroplus-95-oglas-6814142
 
Posljednje uređivanje:

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
šta reč nego :icon_pray::icon_pray:
pa uskoro če ljudi valjda u oglase stavljat i svoje rabljene gače :icon_lol:

samo da se nadovežem ja ovaj oglas kaj je ajkula stavil..taj torpedo nije sređivan nego je to tvorničko stanje.vidi se i po unutrašnjosti kabine..na poklopcu od getribe nije još ni pohabana orginalna temeljna boja,kuplung papuča je ko nova... a i ostalo je u tvorničkom stanju...ali za te pare može kupiti bolji ,jači traktor..
 
Posljednje uređivanje:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
ma jok,ima nešto krava i bikova,a sije dosta šećerne repe i ide sa kumom uslužno vadit i vozit repu,lani je kupil veću fligelicu i sad bude valjda i većeg traktora kupoval...

A ja sem bil uvjeren da su svinje iza..hehehe.
Znam da je kupil novu veliku prikolicu pa verovatno bude i neki jači traktor.
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
A ja sem bil uvjeren da su svinje iza..hehehe.
Znam da je kupil novu veliku prikolicu pa verovatno bude i neki jači traktor.

da daaa!
ode Zeko na bubanj rado!
a već ga je prije bil prodaval, tam 9,10 mj 2012 al se je valjda predomislil!

cijena je taman, vredi svake kune! bude on otišel! ne brinite! pazite kaj vam velim...

oko nove godine znam za jednog koji je prodan za 23 000 €, 2006. 1100 r.s.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Kaj velite na ovo?

http://www.njuskalo.hr/poljoprivreda-ostalo/pumpa-cisternu-dkp-3-oglas-6808346

Prvenstveno mi treba za 3200 litara.

I nogu ako tko ima ovakvu preklopnu za prodat... :)

cisterna-STREU-MIX-4000-litrov_5124f83b64bf5_zpsa29e9222.jpg
 
Posljednje uređivanje:

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
danas na prolasku prema Virovci gledam Bakovove farbance,kad vidim nisu kraj ceste nego iza ,vidio sam kad sam se vračao,tko zna koji je razlog:icon_hang::icon_hang:
 

Najnoviji postovi

Na vrh