• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
ovo je strašnno, prestrašno kako samo netko može biti toliko lud

nije to ništa, kavih ima. pogledajte cijene vršalica ili traktora starijih od 1945. ko da su od zlata.
kako me ovaj zahebo:
http://www.njuskalo.hr/kombajni/stara-vrsalica-elivator-oglas-3459142
nazovem ga, pitam za cijenu, jel to ta? kaže: ma aj dogovorit ćemo se nešto. kažem mu da sam iz đakova, da imam pet dana jahanja do njega, al ajd. dođem tamo. vršalica vrijedi 500-600 eura, al elevator vrjedi isto tolko, ako ne i više. kad lik izvali: ja sam računo, nekih 10 000 eura, tako nekako. reko: fala, neka. ove godine sreća nemam ni kune pa se ne mogu vozat okolo džabe, mada sam dobio jednu vršalicu na poklon kod šamca, al s druge strane granice, pa sad i oko toga hebada -.- ugl. nikad ne uspijevam saznati kako dođu do tih cijena. to je bar 10x skuplje nego vani, di ljudi imaju para i di je to popularnije nego kod nas...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Nema veze što je star ali valjalo bi ga u dvoru,vozio sam susjedovog sličnog samo 70 ks,malo i okretno,ovaj bi mogao imati 5 ili 6 cilindara,dobra stara mehanika ,za mene dušu dalo MRZIM elektroniku jer nema love za servis,ovog složi svaki domaći majstor:icon_jook::icon_jook:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Jel takav traktor može imati mane??
Recimo da se kupi i uloži još 10.000 kn u njega, da mu se izmjene sve tekućine i da ga se komplet reparira, pod tim mislim samo limarija i farbanje, motor i ostalo da je uredu!?

Taj ima mjenjače u sredini, jel??
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
Jel takav traktor može imati mane??
Recimo da se kupi i uloži još 10.000 kn u njega, da mu se izmjene sve tekućine i da ga se komplet reparira, pod tim mislim samo limarija i farbanje, motor i ostalo da je uredu!?

Taj ima mjenjače u sredini, jel??

moze imati mane, al to bi skuzio i neko ko se nekuzi previse u mehaniku
ja u svakom slucaju jesam za tak nesta,pogotovo kad su mu gume OK Al ja kak se sa slike cini limariju ne bi ni dirao!
al samo da je motor koliko toliko OK, i da nikad nije otvaran! uvijek bi prije njega uzeo nego new hollanda sa 4 cilindra!

tako je, mjenjaci su mu u sredini,isti je mjenjac kao kod mene! 12 brzina napred i tri za nazad
taj kao da je stvoren za oranje
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
dal samo ja ovdje vidim da ima bunker ili se varam :icon_scratch:

e pa samo ga onda malo proširit ili povećat i to je to, nebi bilo 2 tone ali bi bilo dosta
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh