• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
pa koliko mi se čini da ih on pravi..oglas je danas istekao, ali obnovit će on njega, već je tako jednom..
 

fendonja

Član
Tu od
11 Pro 2010
Poruka
327
Ova prikolica za gnoj mi nije jasna, cemu ta kipa gore? Ako bi htio nesto prevesti u njoj i iskipati trebao bi skinuti i lance i letve, a ne samo valjke. Jedino ako kipa ima neku drugu svrhu za koju samo znaju ing. koji su ju izmislili takvu ludu kakva je
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
pa valjda je to samo za kukuruz ili tak nešto kipat..jer dosta nji sam videl kj skidaju te valjke i stave iza stranicu i voze kukuruz na njima...kiperice još nisam videl..
 

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
možda za bacanje vapna ili piljevinu- tak neš što letve teže mogu vuć pa kipaš na valjke
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
daj je oko 20 km od mene...največi problem ga je i uposliti jer je to veliki traktor...bili smo kod njega sko išli glet neki IHC al vidio sam,ixovog al mi se ne čini preloš bar izvana...
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Čitam u oglasniku Gospodarskog lista, čovjek kupuje zemljište u blizini Novigrada Podravskog, i 1 ral plača 800 €.. od kad je poljoprivredno zemljište tako jeftino? U mojem kraju nema ral ispod 1600 do 3000 €! (i gotovo nitko i ne prodaje)
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Ma dobar je , samo se nadam da ga ne misliš stavljati na 549??:mur:
Za neki traktor tu oko 50-60 ks ali malo jače konstrukcije od 549 pun pogodak :)
Šteta kaj ti zetor nije s prednjom vučom, bil bi pun pogodak za njega.

Ma trenutno ništa ne mislim, to su samo neki planovi, a stavio bi ga na 549, ali prvo bi riješio koljevku jer samo bi mi ona predstavljala problem, al kad bi nju kvalitetno riješio ne vidim nešto da bi dugo mogao biti problem..A i da stavim sada na Zetora nema veze što nema prednju vuču, ne bi polomio ništa na njemu, ne bi ja s njim ništa teško, rolo bale suho i to je to..al možda dođe prvo neki jači traktor 80-100ks duplak pa onda s njim, al sve ovisi kako će nam biti u uniji...
 

Najnoviji postovi

Na vrh