• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
to je jos onaj stariji fiat, sa 4 cilindra, a mladji su sa 5,ja bi ga uzeo da je bliže,onak iz zafrkancije, uložiš u njega nekih 50000kn i imas pravi traktor!pa koliko su oni mislili plaćat vučnu službu od bjelovara do visa?

gle bio je dogovor da traktor spoje da se može vući(zato bi kum došao dan prije pa bi on taj lik i neki njegov majstor to spojili i onda bi ga navukli na trajekt a vučna bi čekala valjda u splitu i onda bi ga tamo natrpali..rekao mu je jedan lik da mu to doveze navodno za 3000 kuna..ko za njega..uglavnom čudan lik malo ima sve djelove i treba sam sastaviti a on daje ispod cjene...bilo nam sumljivo da nije mjenjač u kvaru...onda odu :icon_butt:
 
B

bosniahos

Guest
Malo je čudan,ali nema nikakvih mučki.Pošto ima i kamion on i prevozi.Detalje neznam pa nemogu ni tvrdit.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
tog fiata i ja gledam već duže vrijeme. Ak bude aktualan još neko vrijeme ( kad zatopli ) zaletim se motorom na vis.

Ak je 4000 eur, + 2000 eur treba za gume i limariju ( lupam ), + 2000 eur mehanika, traktor još uvijek vrijedi te novce.

Pričal sam i s mehaničarem za fiate, i veli ak traktro pali da max što bi se moglo otkrit da treba, neće koštat prek 2k eur. to je old scool trakotr, čista jednostavna mehanika, jak iizdržljiv.
 
B

bosniahos

Guest
tog fiata i ja gledam već duže vrijeme. Ak bude aktualan još neko vrijeme ( kad zatopli ) zaletim se motorom na vis.

Ak je 4000 eur, + 2000 eur treba za gume i limariju ( lupam ), + 2000 eur mehanika, traktor još uvijek vrijedi te novce.

Pričal sam i s mehaničarem za fiate, i veli ak traktro pali da max što bi se moglo otkrit da treba, neće koštat prek 2k eur. to je old scool trakotr, čista jednostavna mehanika, jak iizdržljiv.

Gledaj nikako nemoj odlazit k njemu ako nisi 100 posto dogovoril sve.Velike on ima poslove a to što se ne javlja neznači da nešto mulja.Svašta se moglo dogodit a moždak je traktor i prodan.Vis je stvarno daleko da bi se išlo na zajebanciju.O tom traktoru san na jednoj od tema nešta pisa.Ja bih ga dovezal več poodavno da nije iskrsnia problem umene.A opet tamo gdije ja san nebi ima biti na suhom pa bi bia još u lošijem stanju.Pa samo put te košta 1.500 kn.Ima na Visu talijanaca puno,znaš isam zbog čega.Eto ja više nebih o tom zna.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
je je, to je taj. komentirao sam ga vec.
a gle,dok je bio kupovat rekao je covjek da nema puno zemlje, traktor je u jako dobrom stanju i nije bio utovarivac na njemu. s te strane govori istinu. ostalo.. :x:
prica mu je dobra, ako nista drugo. inace bi s traktorom trebalo biti sve ok. pokusava covjek zaraditi na njemu. ili je shvatio da mu nije potreban. neznam..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma ovo me najviše smeta kad se piše da je prvi vlasnik, a svi znamo da nije!
 
B

Bobo

Guest
Sanana, ne znaju SVI ;)

Tako sam kombajnu 4 vlasnik ali papire ove godine vadim da sam prvi posto nikad nije bio registriran a znam tko ga je iz srbije novog ganc dovezao, tako se Breni pisem drugi vlasnik a zapravo sam treci (ili cetvrti)...


Moguce da je covjek "rijesio" papire, traktor je uredan i sta sad, nebitno koji je vlasnik ako je uredan stroj.

Mene ni godiste ne dira ni naj manje, posto noviji stroj moze biti u 50 puta gorem stanju od starijeg, sto govori i o vlasniku i o kolicini posla koji je odradjen a na racun godista se cjena skida. Ne kupujem strojeve da preprodavam, tak da me ne brine dok god je stroj uredan i ispravan.

Znam za slucaj gdje je kolega isao kupiti dio s izgorenog traktora pa mu ovaj nudi papire za 1500€, ako zna nekoga da ga posalje...

Ima decki moji svega, treba pamet u glavu i doooobro paziti sto se kupuje.
 
B

bosniahos

Guest
Šanana baš si se uhvatil za klimavu temu,vlasništvo nekoliko traktora iz tvoje okolice se več 4 godine utvrđuje a nekoliko ih je još mimo papira prodano.Tek sada se pojavljuju ratni traktori viroval ili ne.
Bobo papiri su uvik imali kupca a sad traktor i nije mala stvar.Jedan od mojih traktora je imal papire u okolici Županje,nitko ga nije prepisiva domene i kad sam došal k čoviku počeo me ucinjivat u stilu papire imam al nedam bez 500 DM,jer mu kao kupac prije mene nije sve isplatia,koja glupost.Samnom je bia lokalni policijot u civilu i sluša.Onda mu je rekal da bi morali otiči u postaju samo kao nešto vidit,tamo je ponovia izjavu pred tadašnjim zapovijednikom postaje neznajuči. pred kim govori i ondak je bilo gotovo.Dobil sam potvrdui papire s njom otišal k advokatu jer bilježnički uredi nisu radili i rišil sve.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
A znam i ja da ima svega i siguran sam da ima dosta traktora bez papira kod nas.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Treča ruka,bahat,laže i uglavnom samo rijetki su bili zadovoljni sa dotičnim,al svako ma pravo vidjeti robu,pa tko voli nek mu je sretno:drink::drink:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Reko bi da je to možda neki ručni rad,dodani sanduk sa đubretarke na postolje od kiperice,jer postolje je jako ko od neke kamionke.
Prikolica 2u1 dobra stvar.

Tehnostroj je nekad radil đubretarke kiperice .
 

Najnoviji postovi

Na vrh