• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
onda je to kod Dokića ako ima dva?navodno bi obadva prodao pa uzeo nekog zelenka mislim 3580 ili tako nešt..inače on jako pazi strojeve jedino što sve ima za pružanje usluga,od toga živi..kosi svuda ,čak tera kombaj tu do mene za par rali,jer imamo pametne susjede koji vuku kombajn iz 5og sela a tu ima u okolici bar 6 kombajna..

vidi se da pazi uredan je kombajn guma je jedna loša i 2 remena su pri kraju , jedino nije radio kukuruz i trenutno nema ništa za manje novaca samo me muči da nije sahranio motor
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
Da li su u renalute stavljali jos kakve motore osim mwm-a i perkinsa?otaj iz njuskala ima isti motor kao moj mf.

imali su i JD motore....


Neg jel mi se to čini il je to isti prednji most ko na štoretu ? Vjerojatno je pošto je carraro...

Ti renaulti su uvijek zagonetka, iz serije u seriju različiti su dobavljači sklopova...

Getriba je, diferencijali Carrarro, motor ili je MWM ili Perkins ili JD. Nikak mi nije jasno zašto se zovu Renault?
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
joj ŠANANA taj 577bi ti kvario Samea,meni bolje odgovara,samo tražim dobrog sponzora,budem naljepio logo preko cijelog traktora ,samo nek se donor javi:icon_pidu::icon_pidu:
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Svi njegovi su strojevi kao novi.
Nego,jel probao tko nazvat u Hamburg :eek:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
No, prije svega treba traktor vidjeti u živo.
Kupio ga čovjek, malo radio s njime, pa dobio posao u njemačkoj, zemlju dao u arendu i sad mu svi strojevi stoje.
Morao bi se samo malo popraviti s cjenom, barem jedno 10.000 kn spustiti i več bi otišao odavno.
 
N

Nevjernik

Guest
Dao bi on njega samo nije niko došao s novcima.
Danas rijetki kupuju stroj.
 
B

Bobo

Guest
Ma raspitao sam se u Sananino ime kod jednog forumasa kojem je ovaj susjed, kaze da je sve kako pise u oglasu, samo da su strojevi radili da nije bas tvornicko stanje ali ono i covjek se nije razumio u poljoprivredu pa su mu drugi radili zemlju s njegovim strojevima...

Sanana, teraj dolje po plug, i on je jos uvijek na njuskalu, mozda dobijes nekog popusta na sedmicu ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma raspitao sam se u Sananino ime kod jednog forumasa kojem je ovaj susjed, kaze da je sve kako pise u oglasu, samo da su strojevi radili da nije bas tvornicko stanje ali ono i covjek se nije razumio u poljoprivredu pa su mu drugi radili zemlju s njegovim strojevima...

Sanana, teraj dolje po plug, i on je jos uvijek na njuskalu, mozda dobijes nekog popusta na sedmicu ;)

Znam, znam, razgovarao sam i ja s Markom, sve mi je objasnio.
Čekamo isplatu poticaja pa bi onda išli po plug, dali taj ili neki isti takav za 5-6.000 kn budemo ga kupili, to definitivno.
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Meni se taj plug i ne sviđa,pogledaj samo na koji nacin mu je rucka prcvrcena,mogao bih se okladiti da je greda kockasta,ali ne vidi se sa slika,a niti deflektora nema...
Sto ne znaci da ne valja,ali nije to to.
 
B

Bobo

Guest
Meni se taj plug i ne sviđa,pogledaj samo na koji nacin mu je rucka prcvrcena,mogao bih se okladiti da je greda kockasta,ali ne vidi se sa slika,a niti deflektora nema...
Sto ne znaci da ne valja,ali nije to to.

Rucka je tako odradjena na svim novijim IMT plugovima samo ne znam od koje godine su ih tako pravili. Ujedno ovo je 50 puta bolji nacin nego s onom ogromnon kajlom kroz koju prolazi vijak jer se cesto dogodi da vijak unutra pohrdja, pa se razvuce a ne mozes vise kajlu dotegnuti... Isto kao sto na drugoj gredi imas prihvat za ovu uporu za koju tvrdis da je cetvrtasta a nije nego je okrugla.

Dakle, plug je u originalu a deflektore je mogao staviti plasticne, cjelih 100kn troska ukljucujuc vijke pa tek onda to nije TO. dovoljno sto uopce ima nosace za deflektore i da nije nigdje posukan i pomotan.
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
http://www.njuskalo.hr/auti/mitsubishi-lancer-evo-2.0-mr-oglas-7538818
2.0 motor 550ks, tvornički najača verzija je 360ks a ovaj ima 190 više, a tvornički je do maksimuma naturpijan i sa njim je znalo bit problema, jer je premala kubikaža za 360ks a kako je tek onda za 550ks
najbolji mi je komentar da ga srce boli da ga vozi po rupama i samo 10 min i onda ga ugasi, kao uložio je u auto 45 tis €, a nema 5€ za neku polovnu krntiju na posao.
Porsche u garaži je od pitaj boga koga, možda i nije njegov, neka je od prijatelja, ali takvi sa poršeom se ne druže sa nekim tko nema 5 tis€.
Sve mi to izgleda kao neka velika mućka
I da prodaje još 2 porschea, ovo je bio neki privatnik, stari je propao a imao razmaženog sina koji je volio brze auto a sad sve to mora prodat.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
http://www.njuskalo.hr/auti/mitsubishi-lancer-evo-2.0-mr-oglas-7538818
2.0 motor 550ks, tvornički najača verzija je 360ks a ovaj ima 190 više, a tvornički je do maksimuma naturpijan i sa njim je znalo bit problema, jer je premala kubikaža za 360ks a kako je tek onda za 550ks
najbolji mi je komentar da ga srce boli da ga vozi po rupama i samo 10 min i onda ga ugasi, kao uložio je u auto 45 tis €, a nema 5€ za neku polovnu krntiju na posao.
Porsche u garaži je od pitaj boga koga, možda i nije njegov, neka je od prijatelja, ali takvi sa poršeom se ne druže sa nekim tko nema 5 tis€.
Sve mi to izgleda kao neka velika mućka
I da prodaje još 2 porschea, ovo je bio neki privatnik, stari je propao a imao razmaženog sina koji je volio brze auto a sad sve to mora prodat.

Nema mali auto za po gradu, a onaj mali A ili B Mercedes iza Porsea :icon_winkle:


A pazi ovoga
Bas me interesuje kako bi i zgledao da nije u super stanju :icon_rofl:

http://www.pik.ba/artikal/5506358/same-explorer/#pitanja
 
B

bosniahos

Guest
A čujte nemojte tako,znam po sebi dok se ima onda se kupuje bez pameti,ali dok sve ispari stim skupim vozilima se ide i kombaijner po poljima tražit.A tad je ona ode bože pameti a i para.
 

Najnoviji postovi

Na vrh