• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422

evo ja se propitao za njga a evo vam i odgovor :icon_rofl: :icon_rofl: :icon_rofl: :icon_rofl:


Hello,

We are an England based company that provides all kind of new and used machinery. Our company registration number is: 05205755
You have interest in our "Deutz-Fahr Agrolux 80DT 4x4 New" with the following details:

Year of construction: 2010, Hours: 5, Capacity: 57 kW / 76 Hp, L x W x H: 3,59m x 2,06m x 2,07m, Engine manufacturer: Deutz, Engine type: F4L913, Number of cylinders: 4, Net weight: 5200 kg,
Tires size: Back 16.9R30 / Front 12.4R24, Tire brand: Mitas, % Good tires: 100, Min-1 / R.P.M.: 2500, Top speed: 40 km/h, Transmission: 4x4, Price: EUR 13.990,00.

This new Deutz-Fahr Agrolux 80DT is in an excellent technical and optical condition. It has CTC report, CE documentation and will come with all required documents for registering it there. We offer a 5 day return policy and 3 months warranty for the tractor so in case you are not satisfied with it by any reason, you can return it against a full refund, and you will not be responsible for any transportation cost in this case. We transport the tractor using our trucks and trailers, that's why we cover the transportation costs.
We are awaiting your answer and we are looking forward to ad you on the list of our satisfied customers.

Thanks,
Wilhelm Bongartz
FARM EQUIPMENT INTERNATIONAL LTD - Company Registration No: 05205755
Website: http://www.farm-equipment.uk.pn/
Tel: +44 20 3239 4543
Fax: +44 20 3006 8840
Email: farm.equipment.ltd@hotmail.com
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Jes, jes.
samo za početak ti daj parsto eura kao potvrde da si pravi kupac, a tad sljedi magija, u rekordnom roku firma nestaje kao i bilo kakav kontakt..
 
B

bosniahos

Guest
A toga ima i kod nas,meni treba nešto za motor i ondak ka firma u Zg,a baš taj nemaju ali javit če se vama naš čovik i da vidiš igara bez granica.A sve do diliča razradito da odma idu prazni računi i nepostoječi tel. brojevi.Nakraju moraš na psihijatriju garant jer nemožeš shvatit svoju naivnost hahaha.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ma u današnje vrijeme firme samo razmišljaju kako če te bolje zahebat i rade se nekvalitetniji dijelovi da bi se što prije kupilo novo...a ne kak nekad kad je bilo predviđeno da radi cca 30 god pojedini dio...
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
evo ja se propitao za njga a evo vam i odgovor :icon_rofl: :icon_rofl: :icon_rofl: :icon_rofl:


Hello,

We are an England based company that provides all kind of new and used machinery. Our company registration number is: 05205755
You have interest in our "Deutz-Fahr Agrolux 80DT 4x4 New" with the following details:

Year of construction: 2010, Hours: 5, Capacity: 57 kW / 76 Hp, L x W x H: 3,59m x 2,06m x 2,07m, Engine manufacturer: Deutz, Engine type: F4L913, Number of cylinders: 4, Net weight: 5200 kg,
Tires size: Back 16.9R30 / Front 12.4R24, Tire brand: Mitas, % Good tires: 100, Min-1 / R.P.M.: 2500, Top speed: 40 km/h, Transmission: 4x4, Price: EUR 13.990,00.

This new Deutz-Fahr Agrolux 80DT is in an excellent technical and optical condition. It has CTC report, CE documentation and will come with all required documents for registering it there. We offer a 5 day return policy and 3 months warranty for the tractor so in case you are not satisfied with it by any reason, you can return it against a full refund, and you will not be responsible for any transportation cost in this case. We transport the tractor using our trucks and trailers, that's why we cover the transportation costs.
We are awaiting your answer and we are looking forward to ad you on the list of our satisfied customers.

Thanks,
Wilhelm Bongartz
FARM EQUIPMENT INTERNATIONAL LTD - Company Registration No: 05205755
Website: http://www.farm-equipment.uk.pn/
Tel: +44 20 3239 4543
Fax: +44 20 3006 8840
Email: farm.equipment.ltd@hotmail.com

opa, pa malo su se usavršili. Više ne traže uplatu već prvim mailom, sad još imaju i internet stranicu navodne tvrtke.....



Inače takav deutz vrijedi svake te navedene lipe i još dosta više...
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Šteta što se nema viška € inače bi več bio u dvoru,dušu bi dao za košnju,prekretanje,i takve poslove,ma terao bi kod mene i rotobranu 2,5m ipak je on 75ks sada samo mogu sjest i plakat što još imamo kredit za DF-a
 

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
po broju bi rekao da je to blizina gudovačkog sajma..znači blizu sam..šta te zanima?da probam saznat?:(nod):

je gudovac sve me zanima ima još jedan kombajn tako je rekao nisam vidio.kombajn nije trul i super izgleda a opet je 2 mjeseca u oglasniku i da ga nije neko uzeo svaka informacija dobro dodje
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
je gudovac sve me zanima ima još jedan kombajn tako je rekao nisam vidio.kombajn nije trul i super izgleda a opet je 2 mjeseca u oglasniku i da ga nije neko uzeo svaka informacija dobro dodje

onda je to kod Dokića ako ima dva?navodno bi obadva prodao pa uzeo nekog zelenka mislim 3580 ili tako nešt..inače on jako pazi strojeve jedino što sve ima za pružanje usluga,od toga živi..kosi svuda ,čak tera kombaj tu do mene za par rali,jer imamo pametne susjede koji vuku kombajn iz 5og sela a tu ima u okolici bar 6 kombajna..
 

Najnoviji postovi

Na vrh