• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
mislim da mi nebi takva stvarala probleme na c-355, ali me brine samo sirina traga, neznam jel mi pokriva sirinu traktora kad je 165 cm, a trag traktora je 180...
s tim da kum batuje freza od 160 cm pokriva trag na rakovici 65!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
mislim da mi nebi takva stvarala probleme na c-355, ali me brine samo sirina traga, neznam jel mi pokriva sirinu traktora kad je 165 cm, a trag traktora je 180...
s tim da kum batuje freza od 160 cm pokriva trag na rakovici 65!

ja kad bi sad iso kupovat frezu uzeo bi nesto kao ona poljakinja samo bi trazio 180cm radnog zahvata pogledaj u temu freze vidit ces kakvu ja imam 180cm radnog zahvata i ganjam ju s imt 542 i nije teska za terat gledaj nesto tipa moje to ti je moj savijet!
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
vidio sam, djeluje mi dosta cvrsto i robusno. gledam po oglasima ali nevidim, koliko bi doslo tako cudo?
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
taj traktor je vec godinu i pol na njuskalu prije godinu dana je bio sav hrdav i unisten pa je vidio da nitko nezove pa ga je dao sredit, a znam i covjeka koji ga prodaje uvozi iz njemacke za male novce pa tu dize cjenu

nije to taj za kojeg ti mislis! taj za kojeg ti kazes je imao mailleux utovarivac sa sest cilindara, a ovaj ima originalni fiatov!, al mozda je isti gazda
a eto, i maknio ga je od jutros, sigurno je prodan!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
vidio sam, djeluje mi dosta cvrsto i robusno. gledam po oglasima ali nevidim, koliko bi doslo tako cudo?

Mislis na moju ili
moja ti je dosta lagana nije teska gore ti je samo lim i iza klinovi koji ravnaju jedino getriba i osovina s nozevima je malo masivnija!
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
Mislis na moju ili
moja ti je dosta lagana nije teska gore ti je samo lim i iza klinovi koji ravnaju jedino getriba i osovina s nozevima je malo masivnija!

tvoja da... kontam da bi naso taku neku dobru za cirka 6000 kuna, samo nevidim nigdje taku, ali vidjeti cu jos na gudovcu, mozda bude neki dobar popust za novu, pa cu razmisliti! :icon_thumright:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
tvoja da... kontam da bi naso taku neku dobru za cirka 6000 kuna, samo nevidim nigdje taku, ali vidjeti cu jos na gudovcu, mozda bude neki dobar popust za novu, pa cu razmisliti! :icon_thumright:

Za tu lovu bi ju trebo nac u dobrom stanju malo jos pogledas i vidis sta ti se vise isplati sretno s kupovinom!
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
hvala bučo...

hodor, u pravu si, barem bi trebao biti, ipak to dolazi nekako id iste majke, he, he...

iskreno bi volio kupiti novu, ali ipak, dobra polovna za moje potrebe i dobru cijenu je sasvim ok, a od razlike za novu mogu registrirat traktor i mozda promjeniti nesto dijelova, ali vidjet cu!
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Dado121;898250 imt 533 sa modernom kabinom [url kaže:
http://www.njuskalo.hr/traktori/imt-533-delux-76-god-registriran-6-2013g-radnom-stanju-1600-eura-oglas-7394314[/url]

Čak i ima zaključavanje
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
nekak mi se čini da cijena nije stvarna...nekak mi je premalo...ipak je to novi stroj...al nekak čudno izgleda sa tim zaštitnim lukovima i ovom gljivom od filtera naprijed...
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
može biti stvarna cijena + PDV
jer novi je oko 150 000 mislim
i meni se sviđa,super za lakše poslove.

Nije tu neka tehnologija da to mora bit skupo,sve čista mehanika,3 cilindra...
 

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
može biti stvarna cijena + PDV
jer novi je oko 150 000 mislim
i meni se sviđa,super za lakše poslove.

Nije tu neka tehnologija da to mora bit skupo,sve čista mehanika,3 cilindra...

piše 4 cilindra
 

Najnoviji postovi

Na vrh