• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
A di siju u okolici lasinje 150ha :)

Ne u lasinji nego potez od kupinca do kupineckog kraljevca i nesto ima u bratini navodno da sve sta ima predaje za kras al nisam siguran moro bi malo vise kolegu ispitat!
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,514
Neznam ni sam. Od iparda izgleda nista pa novi nece u avliju, ponuda polovnih jako slaba, svabe isto nabili cijene. Ako se odlucim 100% za prodaju cijena ce biti otprilike takva. Ovi nasi su debelo precjenjeni.
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Ne u lasinji nego potez od kupinca do kupineckog kraljevca i nesto ima u bratini navodno da sve sta ima predaje za kras al nisam siguran moro bi malo vise kolegu ispitat!

To da, na brezovoci, kupincu i bratinji su veće table, ovo ostalo sitničarija... Da Kraš ima farmu tamo na bratinji i ono eko selo koje nikako proć vidit...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
To da, na brezovoci, kupincu i bratinji su veće table, ovo ostalo sitničarija... Da Kraš ima farmu tamo na bratinji i ono eko selo koje nikako proć vidit...

Tocno to da su meni samo njihove dvije table i meni dosta nekih 10 hektara za pocetak dosta ni ja nikak otic i vidit Krasov eko park valjda budem:(smirk):
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Ja sam samo 9km zračne udaljenosti od Bratinje, samo imam okolopreko pisdarovine nešto više...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
nešto kemijaju na njuškalu pa je spor kao puž,jesu zaguljeni oko pravila ,ne možeš staviti oglas da nešto kupuješ pod mali besplatni a na plavom ide bez problema:icon_arrow:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Valjda opet na njuskalu rade novu rubriku koja se placa kad platis dobijes mozda brze njuskalo:(rofl)::(rofl): morat cu se ja vratit na plavi oglasnik
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
neznam kaj se događa...bar ja nisam primjetil da je sporiji:(nerd): videl sam onu poruku gore da nekaj preureďuju ali...bilo bi dobro da ima i rubrika"potražnja"kao kod plavog oglasnika...
 

Najnoviji postovi

Na vrh