• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
to je u selu do mene poznajem čovjeka nisu oni znali sa tim raditi struja ih je zezala poslije je počelo klizati remenje on se naljutio i kupio deutz fahr 220 na valjke. zavisi kakvo je remenje stoji to vani već dvije godine

a kakav je ovak, jel oce prevarit?
pa jel popravio kasnije struju?, a znaci i remenje gotovo!? a napisao je da radi besprijekorno.
znaci 2 god je van pogona? i sta znaci da kliže remenje? treba sve novo,ili neko dotezanje dolazi u obzir?
 
Posljednje uređivanje:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Pa jel vidite da piše da treba obući jedan pogonski valjak u gumu tako da nebi remeni klizili po glatkoj željeznoj površini valjka.
Znači treba kompletno skidanje remena da bi se došlo do tog valjka, zatim provjera svih ležajeva, pošto je stajala tak dugo vani na kiši i snijegu, svašta može biti pohrđano i zacvikano.
Pitanje i u kakvom su stanju gume na kotačima i elektro-instalacija/kompjuter, no ako je hidraulična instalacija barem ispravna, treba još malo spustiti cjenu, barem na 10.000 kn i kupiti, te ju generalno srediti i imaš odličnu prešu za manji traktor za sjeno i slamu!
Da sam pri novcima kak nisam, ja bi ju uzel!
 
B

bosniahos

Guest
Ima moj tast istu ali u boljem stanju.Dugo je nešta prerađiva da bi je mogal priključit na Zetora.Dobar stroj.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
hehe dobro kaj nije stavio 200 god garancije na motor...al taj auto niti ne vrijedi tolko,za te pare kupiš nekaj novijeg,a potrošnja manja nego u WV hehehe mislim da ipak ispod 4,5 l/100 km nemre..
 

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
a kakav je ovak, jel oce prevarit?
pa jel popravio kasnije struju?, a znaci i remenje gotovo!? a napisao je da radi besprijekorno.
znaci 2 god je van pogona? i sta znaci da kliže remenje? treba sve novo,ili neko dotezanje dolazi u obzir?

neće te prevariti zato što i on ne zna šta joj je a što se ispravnosti tiče šanana ti je sve napisao a cijene ide dolje sigurno a što se tiče valjka to su zvali nekog pa im je taj rekao da kliže što je guma izlizana, moraš naći nekoga ko se kuži u te balirke da ti to složi. balirka nije baš mala radi bale do 180cm. oglas mu je stavio šurjak
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,926
A što te zanima.

ili je cijena u eurima ili je traktor groblje tesko,jedino kaj je na visu,posto nije nikako usput,ali neznam ni sam,nemam za riskirati toliko novaca da idem vidjeti da li traktor pali,posto se gazda ni na mail ni na telefon ne javlja...
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
ili je cijena u eurima ili je traktor groblje tesko,jedino kaj je na visu,posto nije nikako usput,ali neznam ni sam,nemam za riskirati toliko novaca da idem vidjeti da li traktor pali,posto se gazda ni na mail ni na telefon ne javlja...

cjena je u eurima
kad ti daje priručnike za rukovanje i kataloge djelova i dosta rezervnih djelova guma ćelave jednostavno sam mišljenja da nije isplativa investicija
 
B

bosniahos

Guest
Ovako znan mi je čovik,Fiat je u lošem stanju jer je uvik bia vanka,prevoz nikako nije problem.Pali nazub a ovo sa dijelovima i prospektima ilitiga dokumentacijom ima drugu priču.O cini se može još govorit.
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
hej el to taj lik što je imao onog 75aka?vidim da je pokraj fiata?zanima me moždda dali znaš dali je stvarno prodao tog torpeda ili ne?:icon_scratch:
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Da otišal je u Zagreb-okolica.

ma kum mi je već dogovorio sve sa tim likom da uzima traktor i taman taj dan kad je mislio krenuti dolje da vidi traktor(mislio je ići vlakom pa trajektom i onda bi prespavao i ujutro bi došla vučna iz bj.po traktor)no taman prije nego je krenuo nešt mu nije dalo mira i zove on tipa a on veli evo sinoć prodao,čovjek ostavio kaparu...mislim nekužim ak je obećao da 100% dolazi i da je 99% da će kupiti on se nije ni potrudio da mu javi da je prodao,sam je trebalo da dođe na vis pa da mu lik kaže radosnu vjest...:icon_anal:
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
to je jos onaj stariji fiat, sa 4 cilindra, a mladji su sa 5,ja bi ga uzeo da je bliže,onak iz zafrkancije, uložiš u njega nekih 50000kn i imas pravi traktor!pa koliko su oni mislili plaćat vučnu službu od bjelovara do visa?
 

Najnoviji postovi

Na vrh