• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
lijep traktor..al cini mi se da oče malo previše za njega..
http://www.njuskalo.hr/traktori/store-404-oglas-10206722

Taj mi je prek brega,skoro pa bi pljunuo do njega,al neznam ko bi to prodavao,ne siječam se da je takav traktor bio po cesti tu po kraju,al pošto se vidi da je na novo farban moguče da je neka preprodaja u pitanju. Cijena je možda malo velika pošto sad ima puno jačih i mlađih traktora po oglasniku skoro pa za iste novce al vjeruj da če otić za ne puno manju cijenu,ima još dosta ljudi koji bi dali te novce za takav traktor jer drže do univerzala i štoreta dupljaka ko da je od zlata
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
da 5 tona je piše na njoj, ali puno ljepše izgleda dvoosovinka te nosivosti kao što ima kolega ŠANANA.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
da 5 tona je piše na njoj, ali puno ljepše izgleda dvoosovinka te nosivosti kao što ima kolega ŠANANA.

Sam on puno traži, ona je 2006 bila 5300 eura nova, tolko je i naša plačena.. Solidna je, kod nas se svakodnevno skoro koristi, mana je joj bila na početku akz zaštita, puknuo je nosač šta drži rezervni kotač sreća da nije pao nikome pod auto, regulator zraka je otišao i gumice na kočionom cilindru.. Ovak je robusna dosta.. Vrijedi te novce
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Ovako izgleda ocuvan, samo me bode ovaj vrh rucice mjenjaca od zastave.. :icon_eyes:
A i na jednoj slici se vidi da je kapalo ulje na travu ispod zadnjeg mosta.. Zapravo ne moze se nista znati dok se ne ode ogledati uzivo..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Na zadnjem kraju je dosta mastan,vidio sam ga prošlo proljeće ,tamo na nekoj zemlji blizu onog visećeg mosta gdje se prelazi u Križnicu
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
svi oni pomalo plaču ispod poklopca hidraulike ko i zetori,to sad nije neka greška,al ja sumnjam da tu ima još nekih elemenata kad je tak dugo u prodaji...:(think):
 

Najnoviji postovi

Na vrh