• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
a hahaha, s obzirom da poznam čovjeka :(shake): oličenje poštenja, :(doh): dalo bi se puno pričati o svemu i stroj mu je vjerojatno :(giggle):
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Za takve stvari smo tu da si pomognemo :icon_pidu:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Posljednje uređivanje:

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
samo pazi da to ne bi bilo neko nalickano zlo! i krsinu se uz malo truda moze sloziti da krasno izgleda... vidim da je iznutra potrosil celu piksu cockpit spreja,on na prvu dobro skriva pohabanost! nije njega švaba kupil da dela 400 sati godisnje...a mozda je i ok...
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,624
A možda mu ispred fali jedinica,moj holand ima 2000 sati a na gumama se skoro ni ne pozna da su potrošene:(nerd)::(nerd):
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
...samo napomena...ima kod mene jedan JD kupljen novi pred nekoliko godina(nezz točno)...uglavnom ima već blizu 10tis. radnih sati a zgleda ko da je novi...
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Moj kolega je sada dovezao traktor iz Njemačke star 7 godina i ima 7600 r/h,a moj je star 22 godine dovežen iz vana i isto ima 7600 r/h,a nije 17000 jel imam čak dvije nule ispred 7600,može pokazati 100000 radnih sati,nemam pojma zašto su im to stavili,budem slikao pa stavim slike da vidite o čemu pričam,a zadnji u redu na brojčaniku nisu brojevi nego crtica i nula,to dvoje se izmjenjuje,vrti u krug,nema brojeva od 0 - 9,tak da se jako mulja sa radnim satima.
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
to mi je sused,traktor nije nist tesko radil,ore s plugom okretacem 2x14,mazen i pazen al ozbiljno,nije unisteni niti nikaj :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh