• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
E to ti nebih znao tako tocno reci,vidim ga samo u prolazu.
A trebao bi biti dobar,kad je to novi traktor,sa tim satima sigurno.
Sinovi se poženili,poljoprivreda ih ne zanima,stari vise ne mogu i eto.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
ali brate mili da je neznam kak novi, 100.000 stvarno je, ali stvarno previše, pa nije od zlata majku mu!!!!!
Taj traktor ne vrijedi više 75.000 kn da vrag vraga....
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Torpedo je lijepo uređen.Al sam se ja u piku našarafao po njima.
Imt 577 definitivno toliko ne vrijedi,kako je rekao Kolega Šanana,a ako se gospodarstvo gasi,bit če i viška zemlje vijerojatno za okolne ratare i stoćare.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Sto se tice prvog. Znam da je skrunio mjenjac prosle jeseni pod sijacicom i rd. To ti moze biti plus a i ne. Ovisi kako je popravljen. Mislim da je u belju radjen. Od onda je u oglasniku.
O gazdi nebi trosio puno rijeci. Laze cim zine. Sitni svercer...
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
interesantan stroj da :) al imam osjećaj da kad tu nekaj vrisne il kad se zblesira ta silna elektronika da je to jednostavno za otpis, popravka nema...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma neke se hebe s takvim strojem, za 20.000€ biram kakvoga traktora hoću do 100 ks!!!!A ova jedan šugava balirka nemre koštati koliko i traktor koji ju goni!!!
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Pa el su oni tu balirku prali s vodom ili ju ispuhivali s cim da je tak cista?
Mislim da tu voda nema sta traziti pored tolike elektronike..
 

Najnoviji postovi

Na vrh