• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
imam u planu nešto oko 80ks malo novije ali prije jeseni ništa od toga jednog 539 bi riješio a torpedo ne ide nikuda u njemu provedem najviše vremena preko godine.

a zašto ga prodaje kad ga je mazio i pazio jel ta serija ima kakvih mana ili je ok??
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
za mane neznam,redovito ga odrzava,mislim da ga prodaje kad bude uzel veci traktor :icon_thumright: jer kupil je zetora 4340 i on mu je za lake posle a case-a bude prodal i uzel nekaj vece vjerojatno:icon_thumright:
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,929
ili je realna cijena za 33 god stari izraubani traktor...moje misljenje je da se takav traktor nije kupovao 81. god tko je imao 5 rali zemlje...taj se naradio.
mozda sam u krivu,ali izgleda da stariji traktor vrijedi vise nego ovi stari po 10-ak godina..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Još ako ga prodaje njegova punica,onda vrijedi više i bolje je sačuvan:icon_fU::icon_fU:
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
gadan je bez prve vuce! ali za sve lakse poslove dusu dao,i nije preskup!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Da, to je od kolege Belca plug, kod mene je bio na probi oranja s 565, slike su napravljene specijalno za njuškalo prodaju :)
Za plug garantiram da je ispravan i fino ore, cjena nije fiksna, pustil bude malo kolega :)

Dado...kaj se tiće maloga Fiata, bil je taj lani isto tak negdi na početku godine u prodaji, pa ga nije bilo cjele godine. Izgleda da ga malo previše cjeni, traktor je lijep i očuvan, ali i 20 god star.
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
ovo mu je već treći Fiat kojeg prodaje koliko se sjećam isti gazda je prvo imao 880 pa 80-70 a sada ovaj najmanji ova prva dva je jako brzo prodao, znam ga jer se vidi s ceste kada idem u Pakrac, u Omanovcu s lijeve strane gledano u pravcu Pakraca
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Mali fičo je stvarno ušćuvan ovako po slikama gledaju,neznam za motor i getribu.Cijena je paprena i to previše za traktor star 20god.Da je cijena cca 80 000kn bio bi odma prodan sigurno.
 

Najnoviji postovi

Na vrh