• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
U pravu si,mislio je na utovarivač. Ali kako se vidi sa slike,utovarivač nema 6 cilindara,nego je vjerovatno mislio da ima izvode za 6-e cilindre, pošto su vilice pored,a na slici se vidi da utovarivač ima 4 cilindra.
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
a i crijeva su mu dobro uvedena u kabinu, samo je razbijeno ono doljnje staklo na vratima, nije li mu malo hladno zimi
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Tinda bjezi ko vrag od tamjana od tog traktora, isli smo ga gledati kolegi.
Nema kaj na njemu nije pohabano i strgano, od ventilatora hladnjaka, fale mu radna svijetla, unutra ko da je pala atomska, felge sve varene, vidi se da je rastavljan bio mjenjac, da su poluosovine vile vani, slomljena rucica za napred-nazad (vidi se na slici ispod volana da je lijepljena sa izolirkom), gume celave... a kao lik ga je kupio za sebe i za sumu...

Mislim da smo ljetos kod ovoga covjeka isli gledati Fenda 311, bila je ista prica, kao kupio ga za sebe za sumu, ali nisu dobili koncesiju za sjecu pa ga sada prodaje.
daniel2356@ je li mjesto gdje je traktor vrlo brdovito (mislim na cestu) i kuca kada se dolazi sa lijeve strane, a traktor ispod kuce?
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
jeste, kuca je bila lijevo, teren veoma strm, a ide se od gorice nekuda kroz sumu u neko selo Dubranec....
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
jeste, kuca je bila lijevo, teren veoma strm, a ide se od gorice nekuda kroz sumu u neko selo Dubranec....

Jest bas je to mjesto, nisam se mogao odmah sjetiti naziva mjesta, ali se bas dobro sjecam da se ide kroz sume i da je teren brdovit, a i mjesto gdje je traktor slika je isto gdje je bio i Fend, pa mi se bas urezalo u pamcenje. Izgleda da je taj neki mutikasa, i kod nas je bila takva prica, kao htjeli on i neki njegovi rodjaci u posao sa sumom ali nisu dobili koncesiju. Tada taj Fend i nije bio tako los ali nije bio ni dobar za tu cijenu koja je trazena za njega,
Bilo je smijesno, pitam ja njega ima li traktor zracne kocnice za prikolicu, kaze on ima, ja da vidim, a ono samo hidraulicne, kazem ja to su hidraulicne, a on opet upro zrace, pa reko gdje je kompresor, kao ima on negdje unutra kompresor, na kraju ja pritisnem uticnicu da mu pokazem da ide ulje :), on nista samo prebaci na drugu temu
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Evo sad bas preturao po nekim papirima i nasao papir na kojem sam zapisivao traktore koje cemo ici gledati, mjesta gdje se nalaze i brojeve telefona, i nasao sam podatke o Fendu kojeg smo isli gledati ljetos i to je taj isti covjek koji prodaje tog Deutz-Fahra http://www.njuskalo.hr/traktori/deut...-oglas-4193687, i kao sto sam vec rekao i Fenda je prodavao sa istom pricom, tako da se toga definitivno treba cuvati taj je neki veliki mutikasa, a i sumnjam da su ti traktri debelo odradili u tim sumama :rolleyess:
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
imaš u temi mf 263,ja sam bil zainteresiran za njega kad je još imal utovarivač,ali sam ipak rađe zel fiata 65-66
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
Več se raspravljalo u ovoj temi o tom traktoru.

a daj puno se raspravljalo u ovoj temi čudo ja sam je pročitao već dva puta ali baš se nije ništa strašno raspravljalo osim da je imal prednji utovarivač, a ti pročitaj ponovo pa komentiraj
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
a čuj šta da ti kažem, traktor je iz uvoza imao je prednji utovarivač (vjerojatno se naradio, šta je moje skromno mišljenje), malo je sređen i ušminkan, 3 cilinda + turbo i 63 ks, i hrpa KN a da ti ja ponudim moju RAJKU 65 sa 4 cilindra 89.g. i 2500 org. gume i ostalo rekao bi mi da sam LUD, lijepo kupujte ta groblja pa uživajte u njima, svi ste navikli na servo volaze, zračna sjedala za popizdit, Rajku je kupio moj otac i kod njega je brala kukuruz, orala i jako jak malo sirirala, kupio si je Laborginia XT 86 i Hurlinana 75 a ima i 539 i čovjek koji je mene učio raditi sa trakotorom više sa RAJKOM ne može u rikverc natjerati zipku punu drva u štagalj dugačak 9 m zajedno sa trakotorom,,,,

svi smo postali jako jako fini

ovaj MF nebih nikada kupio i opčento mi se TURBO na traktorima ne sviđa, promijeno sam puno auta (mašina) prvi mi je bio Golf 1 d, pa Golf 2 gdt,(smeć i sa turbinom i bez) a zatim Alfa 33TD, Lancia Delta 1,9td, Brava TD1oo a sada vozim Alfu 166 2,4JTD i tu turbine odrađuju svoj posao ali na traktorima mislim da su beskorisne, a to je zbog toga jer LAMB i HURLIMAN imaju iste mašine osim što LAMB ima Turbo koje mu i ne služi previše, ne poakaje neke velike prednosti,,

- nudio sam okladu da na Rajku stavim drva naprijed (imam nosaće za to) i zipku za drva iza sa 4 m drva i da ću prevući Hurlimana ili Lamba ali nisu pristajali i smijali se ali u slučaju da sam to radio zipku bih trpao samo do osovine (imam štice za to predviđeno) tako da sve pritišče traktor a naprijed još metar grabovine,, i siguran sam da bi dupljaci LAMBROGINI xt 86 i HURLIMA 75 srakutali kao KOZE iza i vrtili u prazno i da bi ih SRPKINJA prevukla

- sory na dugom postu (savladale me emocije)
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh