• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Serija ispred 577 razlika ima tri brzine jači malo od od 577 (razlika u glavi pvp ) ostalo isto kao i 577 (može imati dopunsku pumpu hidraulike).
 

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
gdje si to nasao? to je na poznato?
uzimaj, nemoj puno razmisljat. ako ti se ne svidi, nakon sezone ju registriranu bacis na njuskalu i sigurno ces ju prodat za 35+tkn
sa svojim mf-om na tvrdjem terenu neces imati problema ni s povisicama gore. pogotovo ako imas zrak na traktoru. ja vucem dvoosovinke sa 13-15t zrna po lijepim uzbrdicama i nizbrdicama a ti imas 10ks vise i 6-7 godina mladji traktor. mislim da i malo tezi. njemu je to igra. samo ispravne kocnice na prikolici i zrak.
ako odustanes od kupovine, slobodno proslijedi kontakt, mozda bi ja bio zainteresiran :icon_smile:

tako sam i ja mislio , sutra cu ici jos je pregledati detaljno podici kipu i da vidim celindar i šasiju i ako je sve ok uzimam . na Mf imam hidrulične kočnice tako da bi morao kupiti 4 hidrulična celindra i 5-6 metara crijeva da mogu to preurediti to bi bilo dodatno ulaganje oko 200e
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Vidi se i na jednom gumenom crijevu da je farban. A i gume prednje rekao bi da su nove, a tragova na felgama nema, a i trebalo bi biti po njemu u tih 3200 sati nekakvih tragova korištenja.
 

Kuba

Član
Tu od
8 Velj 2011
Poruka
175
Vidi se da je taj zetor farban,i ovo za felge je istina,nema šanse da ostanu netaknute u toliko sati i na traktorima od vlasnika koji jako paze se vide tragove prvo na polugama hidraulike,felgama i tamo kod poteznice i prednje isto,mi smo farbali pa znam iz iskustva,dva kopčanja i već se vidjelo po polugama hidraulike i ogrebu se recimo malkoc blatobrani,može bit da se neće vidjet tragovi jedino ako ga ima za šoping :icon_super:
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
a i instrument ploča sa neorginalnim vijcima izbljedila ko krpa.. Nemora ni biti da je farban, 3 crvena spreja orginal ral, 3 slonove kosti i 3 crna i dovede se u takvo stanje, kao da ga je vrhunski majstor lakirao a ono drek nakon god dana kad sve ispuca, nemojte se zavaravati :)
 
Posljednje uređivanje:

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
i jos u oglasu pise 3200rs,a na satu skoro 3600.
taj koji ga sad prodaje je zvao mene za moj 6340,ali vec je bio prodan...
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
Dali se sječaš koja mu je bila prije cijena...bez obzira na izgled sad je dobrano precjenjen..
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
eh,ne znam za staru cijenu... taj je stvarno precijenjen,ja sam svog prodao za 120 000,a bio je 9 godina mlađi,dva broja veci, sa manje rs, i u isto takvom stanju,samo bez farbanja...

ali taj trgovac je promijenio dosta traktora u zadnjih pola godine,sa dobrom cijenom. samo ne znam dal su se prodali,ili otisli drugim putem,al nijedan nije bio dugo na oglasu...
 

Kuba

Član
Tu od
8 Velj 2011
Poruka
175
TRAKTORI AGRAR ima stalno neke lijepe traktore čini mi se i dobre,sad samo dal nisu farbani,al mislim čak da nisu,ima vas koji se puno bolje razumijete možda i znate za njega
 

Kuba

Član
Tu od
8 Velj 2011
Poruka
175
Zašto?
Čini mi se da ima jako jeftine traktore,kao da ništa ni ne zarađuje na njima
 

Najnoviji postovi

Na vrh