• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Kuba

Član
Tu od
8 Velj 2011
Poruka
175
A dosta brzo proda neke,odakle on uvozi?
Znam jednog čovjeka koji je od njega kupio i reko je da je zadovoljan sa traktorom
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
uvozi valjda od bilo kud gdje se moze jeftino kupiti. Brzo se proda,jer ako ti mislis da je traktor lijep i jeftin,sigurno ima jos deset ljudi koji isto tak misle. Moze se naletjeti na dobar i ispravan stroj, ako imas srece.
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,757
http://www.njuskalo.hr/traktori/zetor-43-40-kao-oglas-12802775

prekrasan je,ali sjecam ga se dok je bio kod drugog vlasnika,i nije bio tako lijep,jos smo ga komentirali u ovoj temi... i sad da zovem tog trgovca, (a vec ga jesam) tvrdil bude da je to originalna farba...

Moj kolega ima takvog 97 ili 98 nisam siguran prije godinu dana je imal 900 sati ni u pola se ne svijetli ko ovaj, navodno se prodaje za 11000tisuća
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
nino- pa bolje da mi ne pase,i da sam oprezan,nego da hiljade eura zajebem.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Mah nije bitno dal se kupuje kod AGRARA,BAKOVA,TRAKTOR-MARKET,susjeda,strine,,kupuje se traktor i njega treba gledat a ne onog kaj prodaje..
Spomenuli ste Agrar,jednom sam bio kod njega,i pozitivno iskustvo sam stekao..
Strojeve ima ušminkane,jer večina danas kupuje šminku,a radi kao i večina trgovca,kupi jeftino da zaradi čim više je moguče..Nije mu za zamijerit,tko oče bu kupio kod njega tko ne ide dalje...

AL uglavnom ne treba si preveč prebirat.jer tko puno prebira na kraju se zezne :icon_fU:
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Tak je,kome ne paše polovni,nek si kupi novi i mir.Moje iskustvo sa traktor marketom je odlično,čovjek ti da traktor na probu i šta ti više treba,vidiš šta kupuješ,a kod polovnog stroja uvijek se i može desiti da nešto ode.Kako neki kažu neču kupiti neki stroj tam od nekoga jel je on švercer,a i šverceri imaju dobre strojeve nekada za prodati.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
bit ove teme i foruma je razmjena misljenja,i da se nekom pomogne. Tko pati na malo spreja i polir paste moze svoje novce potrosit kako god zeli. Ja cim vidim da su sve cetiri gume celave,sto je slucaj kod 90% traktora kod prekupaca,odmah mi je to skupo jer je velika stavka za promijenit,isto kao i sva ulja i filteri,jer to nitko ne mijenja prije prodaje. A onda netko kupi takav traktor,desi se kvar,i kaze da su drugi krivi jer nitko nije rekao ono sto zna.
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
gogo sve je to u redu ali rabljeno je rabljeno i moras znati da se bude nekaj trebalo sloziti ili promjenti nade se dobrih strojeva samo treba traziti ali ako ti oces novi traktor po cijeni rabljenog to je nemoguce treba uzeti 450 ili 500 tis kuna i kupiti novi traktor naglasavam traktor
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
pa ja sam promijenio par traktora,sve rabljeni,kupio i dobro i lose,zato govorim to kaj govorim...
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Ja sam puno puta,več sam pisao o tome,kupio jako povoljno i jako dobre neke priključke i strojeve,što neke nije zanimalo jel je cijena mala bila,kasnije kada sam ja to prodavao po večoj cijeni,ti neki koji su se pravili pametni da sve znaju došli i kupili to od mene,jel je kao cijena u skladu s vrijednosti stroja,a da je jeftinije,nebi ni došli pogledati,smiješno,ali meni je dobro dok ima takvih ljudi,na kraju su svi sretni,prvi koj je meni prodao,drugo ja sam nešto zaradio,a na kraju čovijek kojem sam ja to nešto prodao,sretan jel nije jeftino prošao,jel jeftino nevrijedi ni pogledati,a u biti opet to jeftino kupi ali normalno,skuplje plati.
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Da je traktor dobar - vjerojatno je , da vrijedi - sigurno vrijedi na pola cijene možda da .
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
nije oglasnik, ali je na prodaju. koliko se isplati dati za ovo a da se isplati. znam, sad će svi, uključujući mog starog, reći da se kod rusa ništa ne isplati osim da se izvaže i dobije onoliko koliko je težak... ali, traktor se ne koristi od kako je vlasnik poginuo, nije puno radio, trebao bi čak i palit, po nekim sumnjama. kad uhvatim vremena, uzet ću neki veliki akumulator i otić provjerit. i napumpat gume. limarija je katastrofa, motor ne izgleda toliko loše. s time da bi koristio za transport, utovar i da bi vukao sjetvospremač, mislim da bi se mogao dovesti u neko radno stanje. kabinu bi skinio i ubacio luk. za nedaj bože :D: matori traži 1000 eura, a ja mislim da bi i 5000 bilo više nego previše...



 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,757
Ak daš 5000 da i stane za gume bi mogo dobit do 2000 jer ovak na slici ne izgledaju preloše ostatak na kilu i opet si na nuli... u svakom slučaju probaj srušit ispod 5000 i :tractor::tractor:
 

Najnoviji postovi

Na vrh