• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,728
danas sam zvao Jurval, poljska samazs roto 165, navodno sad na nekoj akciji, 1400 eura + pdv, kaj u konačnici ispadne 13500 kn... opet daleko jeftinije od sipa, a nevjerujem da kvalitetom išta bježi od one poljske iz sekre...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ma nisu one lose i nije cijena pretjerana al @Zetorboy ako mislis samo sebi radit za tvoje povrsine dugo ce se otplacivat al na tebi je da odlucis:(handshake):
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ma poljakinje su zakon!

Kakve si sreče kod mene su 4 kose 165 dvije samo kose a dvije malo malo pa remont ali ima par Turskih i za sad se pokazale bolje od Poljskih .
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
ja sam više sreće imao sa slovakinjama, nisam baš sretao toliko poljakinja, ali vjerujem na riječ:icon_madu:
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
izgleda dosta nestabilno s tim kratkim osovinama,i preuske gume su na njoj...
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,535
Imali smo takvu. Za prevrnit dusu dala. Kad je natovaris prednji kotaci ne mogu proc ispod sasije pri skretanju. Prodali smo je kad joj je puknula ruda u brdu a nije bila ni tona tereta...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
ne, treba mi od 165 baš... jel bi trebao i 533 s njom raditi, nekaj sitno ispod kuće.. ako je moguće. Vjeorjatno je i teža od sipove?

Slobodno uzmi KM 22, za tvoje potrebe do smrti te bude služila.
I ona s linka je noviji model, mislim da bi u originalu trebala tak izgledati.

Moja je preporuka da nađeš KM 22 (KHD) s širom ramom za kopčanje kaj s jedne strane ima deblji i tanji bolclin za kopčanje.

Ja sam takvu uzel 2006. polovnu za 600€, uložil još 100€ i sad imam ganc novu kosilicu koja godišnje pokosi toliko da ni sam neznam koliko i još za sad nisam imal problema.
Komplet je reparirana nakon kupnje, iako je trebalo samo jedan ležaj zamjeniti na donjem tanjuru, no odlučili smo ju rastaviti u djelove i staviti sve novo kaj treba u nju i ofarbati.



539 kosi s njom bez ikakvih problema, doduše malo sporije u jačoj travi, ali ide jako dobro!
Rođena je za traktor oko 60 ks, stvarno se onda maksimum izvlači iz nje!



 
Posljednje uređivanje:

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
To je s pdv nadam se,kaj se tice ks i velicine to je univerzalni traktor,nema kaj nemres s njim.Samo da je bar neki krovic ako vec nema kabine
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Ima ga naš forumaš Zombi,kolega iz susjednog sela. Traktor je zvijer 70ks kosi,prekreće,zgrče sa duplim zgrtačem,šprica 800l. vuče prikolice,samo šta baš nije za teške poslove dosta je lagan.Mala zvujer ide 50km/h za traksport dušu dao.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,728
Zakaj vas dosta tu na forumu pati za takvim fiatom? kaj je na njemu tak posebno da ga skoro svako hoče imati?
 

Najnoviji postovi

Na vrh