• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
85 konjova, samo baš me zanima što će kolega reći, zašto su tako jeftini.
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Pa mislim zato jer nema baš puno djelova kod nas jer su jako rijetki, ali mislim da kad bi išel kod kupnje traktora do 3000 eura takav bi mi bil favorit.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
Daj više i ti i tvoje mislim i čuo. Kad budeš nešta mogao govoriti što si isprobao i sam se uvjerio onda piši.
Koji je sad razlog što se tebi taj traktor sviđa? Probao si ga, puca od snage, udoban, kvalitetan?
Jesam ljubitelj Ursus/Zetor traktora, ali ovu seriju sigurno ne bi uzeo. Traktor je zbilja mrcina, ali zbog toga mu fali 20 ks.
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Daj više i ti i tvoje mislim i čuo. Kad budeš nešta mogao govoriti što si isprobao i sam se uvjerio onda piši.
Koji je sad razlog što se tebi taj traktor sviđa? Probao si ga, puca od snage, udoban, kvalitetan?
Jesam ljubitelj Ursus/Zetor traktora, ali ovu seriju sigurno ne bi uzeo. Traktor je zbilja mrcina, ali zbog toga mu fali 20 ks.

Kao prvo kad bi ga išel kupovati raspital bi se za njega i znam majstora koji je popravljal par komada i kao drugo kad bi ga išel pogledati onda bi zel tog istog majstora sa sobom da vidi jel je ispravan i jel ga se isplati uzimati tak da nemoj mislit da bi išel nekaj uzimati bez nečije pomoči.

@Zetorboy mislim da se isplati uzeti, ali moraš vidjeti u kakvom su stanju tanjuri.
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Vrijedi i valja(samo mislim da bi trebala biti crvena sa plavom ceradom)ima velika dostupnost dijelova a i jako lijepo kosi
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,728
ne, treba mi od 165 baš... jel bi trebao i 533 s njom raditi, nekaj sitno ispod kuće.. ako je moguće. Vjeorjatno je i teža od sipove?
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,245
Ne znam ne razumijem se u roto kose... za moje potrebe strižna je zakon :). Koliko kosiš na godinu?
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,728
kad složim ganirturu, 4 rali bi imao, a problem je kaj mi zetor nije na selu, s njim idem samo u veće poslove.. trebam nekaj kaj bi išlo na oba dva. Zasad mi je izbor nova u sekri za 10 hiljada kn, ali mi je preveć dati tolko novaca za nešta šta se nebude dugo isplatilo... Zasad kosim za bočnom kosom, a to je užas od posla.
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Jedino da uzmes gramip Superior ili bcs duplex,jer kod rotokose mozes neletit na sve i svasta,pritom mislim na ispravnost a ove sa grebenom je puno lakse popraviti i pogoniti jer bu 533 vmiral pod rotokosom,ima u selu covjek i kosi sa km22 i evo sad je druga generalka na putu
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,219
Onda nek uzme 135 cm roto kosu, i ja planiram 135-icu uzeti samo ako naleti kakva dobra..
Ove god mi se zamjerila obicna bocna, kolike su kise padale, onda jos i krtovi, pa zivce izgubis od stopanja trave i silazenja s traktora..
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@Zetorboy uzmi staru dajc farovu za male pare ju obnovis ako treba a povoljne su i ono kolko bi ju imt koristio nebi mu bio problem!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh