• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
A šta bi htio za te novce:mur:
ljudi su preizbirljivi, štop lampe cca 150 kn, malo poravnati blatobran- samo dobar čekić a prednja maska-pa ima ju a to što nije ravna, eventualno 2-3 kile farbe i nova cijena mu je cca 6-7 tisućica europljana ... uglavnom cijenovno je povoljniji od ferca pa sad usporedite
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
ljudi su čudni, za tomu vinkovića i ferca traže ko da je svaki od zlata. samo, tome mora biti ili hebena kriza ili je traktor u totalnom qrcu, ovo je premalo.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
ako bi ga uzeo kao oldtimera, bi apsolutno :) mada, puknuti, to nije baš tako, ima i prije njega jedan ;)
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
33 000 kn za 95 ks šestak...kolko bi dobil onda od mog dede susjed?
1246,120 ks turbo šestak,motor razjeban totalno,traktor dimi plavo ko parnjača ,pod opterečenjem zadimi cjelo selo,to mu se ni neisplati prodavati xD
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,947
a gle cinjenica je da IHC nije bas cijenjen traktor kod nas,zato su i cijene tako niske..svaka roba ima svoga kupca pa tako i susjedov traktor ...a o cijenama nebih,to svatko zna za sebe!
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Al ipak,da je švapska kvaliteta jeftinijja od rumunjske? :=-:
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,947
danas trziste diktira sve,tako da se danas rijetko tko pita kaj je kvalitetno,bitno da je jeftino...
da ne generaliziram,i turpijam previse u OT,ali danas imas zetora i imt-ova koji su cijenjeniji od boljih traktora,mlađih,sa duplom vučom itd..velim necu o tome jer i sam sam u fazi potraznje traktora,neke novce imam,neke cu dobit od prodaje tomeka i kad vidim kaj se prodaje za 40-50 tisuca kn,nemos hebeno vjerovat,jer nakon 30 godina da traktor vrijedi koliko je kostao i novi,pa nemoj me zezat...ali takvo je trziste i nemozemo si puno pomoci!
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
http://www.njuskalo.hr/traktori/international-955-oglas-12959613

nelose izgleda..cijena nije nekaj velika,valjalo bi ga pogledati..

to su vrhunski traktori, prednji most i getriba zf-ne uništivo, samo je pitanje koja je godina ovaj, radio sam s takvim cca 20 mijeseci i doista neznam napisati ništa loše o tom traktoru, motori su isto ne uništivi, potrošnja do 4l na sat u prosijeku, snage ne fali jedino što ako nešto ode a mislim :icon_question: da je motor amerikanac pa je malo problem za dijelove ali u pravilu se nema što ni slagati ozbiljnije samo filteri i šišaj
 

Najnoviji postovi

Na vrh