• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

jesse

Član
Tu od
15 Lip 2014
Poruka
157
Jesam,nije to bilo par kuna sitniša da uplatiš pa ako prođe nikom ništa.Ionako svaki mjesec idem u Njemačku gledati strojeve za prijatelja a ovo je bilo par sati vožnje više.Da je bila legitimna firma po tim cijenama bih im kupio sve traktore i prodao ih tu za masne pare,ali jbg nije uspjelo.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
E tako ti i treba. Kad si mislio preko noći zaradit pare :icon_madu:
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
Ne da se isplati stavljat nego je bagatela prijatelju takva nova guma je 600-700eur znači njih dvije oko 2500 milje maraka
Jesi ga pito na koliko su profila čini mi se na slici da je oko 50%

On kaze da ima 3,5 cm, e sad gdje je mjerio, to je od mene nekih 50km, ako nista otici cu da vidim kako izgledaju, radijalna je to znam,
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Radijalna je guma, ali po onom kaj vidim sa slika nema tu više 20-25% profila. Može poslužiti ako se kome desi da potrga bolju gumu, ali za neke radove po mekom i blatnjavom jako teško.
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
Meni se jedna prije 4 godine potrgala i ja kupim novu cultor, 16,9, 34, tad placena 290 EURA, ova druga ostala, u mjedjuvremenu se jos potroslila, a bila je potrosena neravnomjerno, pa je traktor u manjim brzinama se ljuljao, e sad sam u dilemi dali kupiti jos jednu cultor, ova se pokazala zasad dobro, mada estetski je nakaradna, ili da nadjem nesto polovno, ali nebih stvaljao ako nemaju bar 50%,

kolika je visina sare kod novih,
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Što se tiće prevara takav je i D-auto . Dođe pokupi novce a robu dobiješ za godinu dana ako . Ili dobiješ kombajn bez hedera itd . Kolega ga je dao na sud u Njemačkoj pa ćemo vidjeti ishod .
 

magla

Član
Tu od
11 Ožu 2008
Poruka
325
tu u mom kraju prodaje jedna baka imt577dv neznam godinu prva linija sa stvarnih 500h rada nove prve gume zadnje orginal za 10000€
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,076
Više mi se sviđa u crveno-bijeloj boji.
ALI, to je jedan od zadnjih takvih original Steyr-a, i ak nije izrabljen, bil bi dobra kupnja.
 

Najnoviji postovi

Na vrh