• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
525
Taj s Fendom barem ima obraza i piše da ima 14 500 radnih sati, a 2002 godište. Znači dnevno je u tih 12 godina u prosjeku radio oko 4 sata. Naj bolji su oni što stavljaju za 30 godina star traktor iz uvoza da ima 6-7 tisuća. Malo morgen.
 

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
525
96. godište, uvoz iz Njemačke, 3000 radnih sati, znači godišnje je radio u prosjeku oko 166 sati. Uvjerljivo.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Ima ih tog godišta i sa manje sati... ali ne uvoz.........
 
Posljednje uređivanje:

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Kada pitaš švercere kak to da svaki traktor koj dođe iz uvoza ima malo radnih sati,kažu majstori da tako stranci rade,do tih sati pa ga mjenja,malo morgen,takve priče su prošlost.
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Kada pitaš švercere kak to da svaki traktor koj dođe iz uvoza ima malo radnih sati,kažu majstori da tako stranci rade,do tih sati pa ga mjenja,malo morgen,takve priče su prošlost.

Ma normalno, isto ko i ona spika da švabe voze aute do 100 hiljada i onda ga prodaju. To su sve švercerske spike i ne kužim koliko naivan možeš biti da to popušiš. Ono doveze mercedesa c 270 cdi starog 10 godina i ima 150 hiljada. Moreš si misliti kak ga je švano kupil da bu mu stajal u graži. 150 hiljada a sic od vozaca(kožni) poderan da se raspada... i volan izlizan ko kurvina... pi...

Ili kad sam ja kupil kamion koji je u njemackoj u šenkeru vozil 10 godina a na vuri imal 260 hiljada.... Je samo mu još pali jedna jedinica napred.
 

jesse

Član
Tu od
15 Lip 2014
Poruka
157

Tako je bilo negdje u drugom mjesecu ove godine isto se pojavili oglasi na njuškalu od neke firme www.sl-premier vehicles.com i ono isto niske cijene i malo radnih sati,niti jedan traktor nije imao preko 1000 sati a sve ispod 10 000 eura.I kontaktiram ja njih i jave se oni i dogovorim ja za dva john deere-a sa utovarivačima za 18 000 eura.Pošalju oni meni ugovor i podatke za uplatu,i caka je da se mora platiti unaprijed.I sad to meni ne štima i kažem im ja da ću doći tamo u Englesku i platiti u kešu na licu mjesta i uzeti traktore,i stiže meni odgovor da uplata mora biti isključivo preko bankovnog računa i da ne moram dolaziti tamo.I sad ja predložim da osiguram uplatu i da njima novci sjednu tek kad meni stignu traktori,ali ni to njima ne štima jer novci moraju biti na računu prije nego što pošalju traktore.I sad jebiga neće mi se ostati bez novaca na takav glupi način pa se ja spremim i pravac u Englesku sa bratom,reko budem ima platio u banci kad vidim traktore.I nakon par promjenjenih autobusa i taksija dođemo mi u to mjesto i na tu adresu,ali tamo nema nikakve firme nego samo neka mala birtija a okolo farme.I uđem ja unutra i pitam gdje je ta firma i kaže meni lik da u Swindonu nema te firme,sad zovem ja onaj broj sa njihove stranice i javi se neka ženska sa teškim naglaskom (pretpostavljam poljskim ili češkim) i predstavim se i kažem da bih htio vidjeti traktore prije uplate.Veli ona da nema problema i da mogu doći kad god hoću (valjda je mislila da neću doći).I kažem ja njoj da sam ispred firme ali da je to gostionica a ne trgovina poljoprivrednih strojeva.Nakon toga je poklopila i više se nikad nije javila.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Tako je bilo negdje u drugom mjesecu ove godine isto se pojavili oglasi na njuškalu od neke firme www.sl-premier vehicles.com i ono isto niske cijene i malo radnih sati,niti jedan traktor nije imao preko 1000 sati a sve ispod 10 000 eura.I kontaktiram ja njih i jave se oni i dogovorim ja za dva john deere-a sa utovarivačima za 18 000 eura.Pošalju oni meni ugovor i podatke za uplatu,i caka je da se mora platiti unaprijed.I sad to meni ne štima i kažem im ja da ću doći tamo u Englesku i platiti u kešu na licu mjesta i uzeti traktore,i stiže meni odgovor da uplata mora biti isključivo preko bankovnog računa i da ne moram dolaziti tamo.I sad ja predložim da osiguram uplatu i da njima novci sjednu tek kad meni stignu traktori,ali ni to njima ne štima jer novci moraju biti na računu prije nego što pošalju traktore.I sad jebiga neće mi se ostati bez novaca na takav glupi način pa se ja spremim i pravac u Englesku sa bratom,reko budem ima platio u banci kad vidim traktore.I nakon par promjenjenih autobusa i taksija dođemo mi u to mjesto i na tu adresu,ali tamo nema nikakve firme nego samo neka mala birtija a okolo farme.I uđem ja unutra i pitam gdje je ta firma i kaže meni lik da u Swindonu nema te firme,sad zovem ja onaj broj sa njihove stranice i javi se neka ženska sa teškim naglaskom (pretpostavljam poljskim ili češkim) i predstavim se i kažem da bih htio vidjeti traktore prije uplate.Veli ona da nema problema i da mogu doći kad god hoću (valjda je mislila da neću doći).I kažem ja njoj da sam ispred firme ali da je to gostionica a ne trgovina poljoprivrednih strojeva.Nakon toga je poklopila i više se nikad nije javila.

ček malo... ti si stvarno bio u Engleskoj radi toga?
 

Najnoviji postovi

Na vrh