• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Da, u Poljskoj, a drvena tabla kraj jednog McCormicka "Prodaja vina". Naći slike ukrađene.
šu**ina prevarantska...
 

zagi01

Član
Tu od
20 Pro 2013
Poruka
296
znam znam. vidal sam mu sve oglase.. zato i pitam dal ta cijenu drzi za tu prikolicu,pošto piše da je homemade i dal valja..
 

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
934
Evo javiose šime kaže da netreba dolazit gledat traktor daje traktor 100% ispravan. Prvo traži dase uplati 50% vrijednosti traktora a nakon preuzimanja traktora drugih 50%
 

Zekson

Dobro znana faca
Tu od
26 Srp 2012
Poruka
506
http://www.njuskalo.hr/traktori/fendt-260-oglas-13742654

šta kažete na ovo da li neko zna malo više o fendt 260 s
Taj traktor je od mojeg malo daljeg suseda meni ga je nudil da si ga kupim kaže da je 100 % ispravan felge mu je pofarbal a limarija je izgleda u dobrom stanju nisam ga uživo videl ali ovak izgleda dobro uvežen je iz francuske ! A inače fendt kao fendt priča za sebe.Malo spustit cijenu i dušu dao za lake poslove ili kao glavni traktor na gospodarstvu do 10 ha ima još jednog dobrog fiatu u ponudi on bi meni više odgovaral pošto je 4 cil. motor ovo je fiat http://www.njuskalo.hr/traktori/fiat-85-90-oglas-13756484
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Da koju rijec i o motoru kazem,1.1 benzin mada pali ko los dizel ,svjecice nikad nisu dirane ,ulje nije da trosi neko potrosi sve ,pa sam mu poceo sipat jestivo ulje floriol jeftinije me izadje,mjenjac 4 brzine stim da prva i druga rade perfekt a iz trece i cetvrte iskace ali nema veze svakako dok dodjete do njih gume su izduhale :D::icon_weed:
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,929
dotaknes motor i upali...bas imaju fiks opise...pali na dodir,kljuc...pa nego kaj da pali nego na kljuc:)
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
I ima sva svjetla farovi no name i još k tome desni razbijen . Ko zna u kakvom je stanju tek sve drugo . Nekak mi ne odgovaraju veličine guma , kolega ima takvog ,zadnje su možda malo manje a prednje su sigurno veće .
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Kolko sam videl ima ih na njuskalu ko pljeve pogotovo podrucje Koprivnicko-krizevacke zupanije.

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk
 

Najnoviji postovi

Na vrh