• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Nebi bocna stranica onda bio onako presavijen. Vidi se da nije opran a nema blata po njemu. Cudno u svakom slucaju.
Ako je sasija dobila po usima onda vrijedi samo u djelove...
 

jozek

Član
Tu od
18 Stu 2008
Poruka
422
molim pomoč, kolega je u kontaktu za kupnju traktora iz poljske, traktor je dosta povoljan dostava na kučni prag bez obaveze kupnje, na što treba paziti znam da se raspravljalo o tome ali nikako nemogu nači stranice pa ak neko pomogne hvala
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Ak te traži bilo kakvu lovu unaprijed bez da vidiš stroj znači da je neka muljaža
 

jozek

Član
Tu od
18 Stu 2008
Poruka
422
traktor ti doveze doma ak se ti vidi daš šoferu lovu ak ne vozi ga natrag, za sad sve super
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Netreba mu unaprijed nikakovu lovu uplatit za troškove puta?
Bilo je slučajeva gdje su ljudi uplatili troškove puta al nikad nisu više ni te novce ni traktor vidjeli.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Dopelja traktor iz Poljske samo tak:icon_scratch::icon_scratch:. Nešto mi tu ne štima, nije to put od 10-tak km pa ajd i nije neki trošak puta, nego potegne neznam 1000 i nešto km i ti mu onda kažeš da nećeš kupit. Nešto smrdi tu definitivno.
 

jozek

Član
Tu od
18 Stu 2008
Poruka
422
to ni meni baš nije jasno inače traktor danas preuzet od špeditera i utovaren na šleper, na internetu more pratiti gde je trenutno, kaj da velim nemreš vervat za sad ga ni euro nisu tražili a kak bu ispalo bumo vidli
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Ovo zvuci previse lijepo da bi bilo istinito. Daj Boze da sam u krivu.. Ali ovo zvuci nevjerojatno...

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
ja sam jednom kontaktirao te likove,makar sam znao da je muljaza,ista prica je bila, dovezu traktor i ti ga platis. probajte ih pitati dal se traktor smije pogledati,vidjet cete kak budu reagirali. a nakon par dana stize mail da treba uplatiti 300-500e zbog neke frke na granici...
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Kazu da je iz poljske,a gore cijene iste ko i tu.:icon_butt: Kladim se da je traktor par godina star,a cijena je ispod 10000e,mos mislit kak je neko kupil novog za 40-50000e i sad ga za godinu dvije prodaje za 10000.Nije u Poljskoj puno bolje nego nama,bar kaj se cijena tice.
To je muljaza sigurno,tak je i moj pajdas stel dopelati od tog lika i sve je bilo super dok se ovaj nije prestao javljati.:icon_e_surprised: Pitam se zakaj.:(devil):

EDIT:Kolega ti si odgovoril dok sam ja pisal ovo prvo:),znal sam da je oko 10000e,a novi je bil oko 50000.
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Traktori su inače u Poljskoj dosta jeftiniji jer su dobili dosta velike subvencije od Europe ali da ima muljaža ima sigurno . Što se tiće poljaka ne bi kupio traktor od njega taman da ga vudim i probam jer tim pijancima nevjerujem ni kaj im u ruci vidim . Zna se ko u EU održava strojeve . Čast izuzecima . Vozio sam polovne kamione za Bugarsku , MAN -ove . Kaže sam bugar i njemačke MAN 800000km videti kot nov ,iz Italije 400000 km joj joj joj .
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Jozek, javljaj nam tijek događaja s tim traktorom i kupovinom.

Ako je to istina ja prvi kupujem na taj način, za takve noce nemre biti loš taman da mu i generalku delam :)
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Poljaci... Stručnjaci ko i mi. Imam jednog prijatelja u Poljskoj, bavi se sakupljanjem i restauracijom old-timer traktora. Ugl, po slikama sam vidio koje sve improvizacije rade na traktorima, za to su majstori, ubij Bože. Ništa me od njih ne bi čudilo, isto kao i s našima. Sve je to isto. Samo što, kako je netko primjetio, piju više od nas. Samo, da su nakupovali te mehanizacije, to je istina. Kupovali su sve živo, novo, polovno, raspadnuto... Što god se moglo. Radi se o tome da su prije ulaska u EU u nekim dijelovima zemlje još radili s konjima ili traktorima iz samogradnje.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Hrvati, Ukrajinci i Poljaci su najtraženiji kao posada stroja na brodovima. Stručnjaci za improvizacije prve klase, od ničega naprave što god treba. Rumunji, Bugari ili Rusi su fušeri teški.
 

Najnoviji postovi

Na vrh