• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

jozek

Član
Tu od
18 Stu 2008
Poruka
422
kraj priče i s traktorom iz poljske, nakon upita zašto traktor utovaren stoji u poljskoj danas došao meil s bankom i brojem računa da se uplati kako bi kamion magao krenuti, moreš si mislit tulko smo ipak ne bedasti
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Posalji mu da si nasao svoj prijevoz, al da ti treba cmr i otpremnica za prijevoznika, nek ti posalju kopiju papira da mozes poslati kamion po robu, cisto da vidimo hoce li poslati ista ili nista
 

jozek

Član
Tu od
18 Stu 2008
Poruka
422
kopiju papira smo več tražili da se vidi broj šasije čisto da proverimo da traktor nije ukraden pa se pravdao da je sve več kod špeditera
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
hahah ... i ja sam slal mail za jedan traktor. Ne sjecam se vise koji, ali je bil sumnjivo jeftin, a adresa je bila tu kod nas u HR-u ... Odgovor na moj mail je bil da treba uplatiti iznos + 500 eura za prevoz, ako ga oni voze ! Kad sam pital gdje mogu pogledat traktor, odgovor je bil - u poljskoj .... hahah samo sam im odgovoril da ne kupujem Mačka u vreči ....
Čim je nekaj tak jeftino ... Aj bok istu sekundu !!!
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Ma pusti to,nitko ti nis nebude dal povoljno i ispod cijene a da je sve uredno.Treba se pomiriti sa stvarnoscu.:(devil):
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Na googleu se uz malo truda moze naci svakakvih idiotarija koje mu mozes zapakirati u mail, virusa, trojanaca, cak i takvih stvari koje tebi salju sve kaj on tipka na kompu, takvom bi to trebalo smjestiti.
P.s. to vam nisam ja rekel, i takve stvari ne podrzavam, cinjenica je da takva gamad opeljesi ljude bez imalo griznje savjesti pa cemu ih zaliti.
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
861

SonnYYY

Aktivni član
Tu od
15 Lis 2012
Poruka
425
Bude ti uljepšal dane, nećes ih zaboraviti vjerojatno nikad :(rofl):
To je lažan oglas, da prevari potencijalne kupce. Prevara.

Pročitaj par postova prije.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
70ak, više nema, oni od 100 ks su puno duži. Ali to ti je staro ko moj landinac.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ovi janezi imaju takve stroje da ti pamet stane



[
[/IMG]
Slovencui po mome mišljenju imaju vrlo uredne traktore, ja dosta pratim slo oglase i traktori su svi uredni a i cjene nemaju loše, a koji su krševi to pa ide sve po kili. Naletio sam več na par imt-a i ursusa za smješne novce.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,929
stvarno se divim ljudima koji na blef uplacuju 2000€,ajde da je netko vec trgovao s njima.
Svaka cast nekima,ja se nebi usudio,i na njuskalu kad vidim povoljan traktor,odmah si mislim kaj s njim nije uredu,a druge strane za one skupe se cudim ko ce dat tolko para za npr 20 godina star traktor sa 2500rh,mos si mislit..
 

Najnoviji postovi

Na vrh