• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Lako se nama čuditi da postoje ljudi koji nasjednu na takve prevare, al svi ne čitaju ovaj forum, ili neke slične stranice pa da se upoznaju sa prevarama koje su moguće preko interneta. Novi traktori su jako skupi, i u malo kojem prospektu im je istaknuta cijena, koja naravno ovisi o opremi, pa se većina manjih poljoprivrednika odlučuje na rabljene. E sad.. mi takve lažne oglase večinom prepoznajemo po niskoj cijeni, al vjerujem da će se isto tako ti "trgovci" ili ti prevaranti dosjetiti pa podići cijene i staviti realnije, možda čak i angažirati nekog iz Hr. da se dogovora s kupcima.. Jednostavno, nema kupovine bez da se osobno vidi stroj, provjere papiri, vlasništvo, i ako se dogovori cijena odmah doma s njim!
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Uvijek ima naivnih ljudi i uvijek če biti,a to i takvi prevaranti znaju,i da mu oglas dva dana bude star opet če nekoga upecati u ta dva dana dok netko ne prijavi takav oglas recimo.
 

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
525
Takvim prevarantima bi ja poslao Karamarkove tajne službe, nek budu od nekakve koristi za ljude. Na principu kako su Izraelci lovili naciste iz drugoga rata. Snimiš stanje, pošalješ ekipu makar i na Zanzibar ako treba, riješe oglašivače (dobre batine + potrgane obje ruke) odmah se vrate kući prije nego se i snađu što im se dogodilo. Takva stvar bi se ubrzo najvjerojatnije pročula među "majstorima" pa bi si mislili da li im se isplati varati Hrvate. Na žalost, naši nemaju ni muda ni pameti, a ni volje za takvo nešto izvesti.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Kolko para tolko i muzike,za kuruzovinu zaoravat 0 bodova,štopasa se jako,ima ga jedan čovjek iz sela nije zadovoljan sa plugom.
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Nije to los plug. Nema originalne deflektore. Ima ga prijatelj i njegov radi odlicno. Zaora sve zivo i to kvalitetno...

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk
 

Zekson

Dobro znana faca
Tu od
26 Srp 2012
Poruka
506
Što mislite o ovom traktoru kak se to pokazalo više me interesira mjenjač kak se pokazal mislim da taj model ima 20+12 brzine kolko to more sati durati a da ne stane motor bi trebal vrtjet bar do 10000 bez generalke.
Inače traktor mi prodaje kolega za par dana bi ga išel pogledat na kaj treba obratit pozornost još..i kaj mislite o cijeni ?
Zaboravih staviti link evo: http://www.njuskalo.hr/traktori/new-holland-tl100a-oglas-13883675
 
Posljednje uređivanje:

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Koji traktor?

Ti se to mislis ponoviti.:(clap):
Koliko radnih sati ima,za motor nebrini ide on sigurno vise od 10000sati.:icon_kidra:
To je getriba sa powerima i na mjenjacu ima gumb koji zamjenjuje kvacilo,super je kaj ima reverser koji koristis bez kuplunga.
Cijena je lijepa,mozda ju malo spustiti :icon_scratch: ali je ipak traktor 5 godina star i s utovarivacem i korpom,mislim da nebi trebalo biti problema s bilocim,pa nije to staro.:(hi):
Ima mehanicku hidrauliku jer?
Sve u svemu nije nakrcan elektronikom,navali.:)
 
Posljednje uređivanje:

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
tocno takvog hollanda sa 6500 sati ima moj kolega... 10 000 sati mozes zaboraviti,a i žali se da je strahovit pijanac...
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Ja sam cul da ih elektronika dosta hebe,ali ovaj je nema puno,ali da motor nebi izdurao 10000rs?
 

Zekson

Dobro znana faca
Tu od
26 Srp 2012
Poruka
506
Da ima mehaničku hidrauliku ima taj reverser i mjenač s powerima za rh neznam kolko ima moram nazvati.
Pa nešto se bude moralo kupiti jer na prolječe uzimam još zemlje pa zato.
Nino 10 godina je star 2005 godiste.
Gogo toga je i mene strah jer je to 4 cil turbo motor pa sigurno voli popiti.
Jel taj holland ima iveco motor to su kolko sam ja čul izdržljivi motori bar na onim serijama new hollanda l 75,85 oni crveni.
Koji je razlog da nebu zdural do 10000 rh bez generalke ?
 
Posljednje uređivanje:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ako ima Iveco motor onda nikako nebi smjel biti pijanac, mora da je nekaj drugo u pitanju.

Ako več nečeš oriđiđi FIATA serije 90 ili 94 onda radije gledaj NH M seriju, to je znači ona crvena serija, prijelazna, mislim čak da su to prvi modeli NH nakon Fiata. Strašne hvale čujem za te serije, nekoliko sam ih pogledao i isprobao, meni se osobno čine ok! Tu se još jasno vidi dobri stari FIAT!
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
kaj nebi zdural,po nekima valjda zato jer nije zesror,največa mu je mana kaj je u zagorju,koji zagorec je prodal dobroga stroja.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Pricao mi kolega za 2-3 na nekoj farmi da imaju preko 15000 i jos idu. Da su lamele mjenjali i gas...
Da voli popit to svakako. A tl-a i jxu-a ima koliko hoces i nisam cuo nikog da se zali, pogotovo ne na izdrzljivost.
Jel bi si ostavljao utovarivac posto sam ja zainteresiran?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kaj ozbiljno ti TL sa Iveco motrima vole popit???
Pa jel nije to još uvjek isti motor ko i u FIAT serijama 90, a oni slove ko mali potrošači???
 

Najnoviji postovi

Na vrh